درمقایسه با نوروز سال گذشته؛

كولیوند: تصادفات جاده ای در نوروز سال جاری افزایش قابل ملاحظه ای داشت

كولیوند: تصادفات جاده ای در نوروز سال جاری افزایش قابل ملاحظه ای داشت

رئیس اورژانس کشور با بیان اینکه متاسفانه نوروز سالجاری میزان تصادفات و مرگ و میر و مصدومان به دلیل مسافرت افزایش قابل ملاحظه ای داشت، اظهار داشت: کاهش تصادفات جاده ای از مطالبات مردمی است.


به گزارش شنبه شب ایرنا از سازمان اورژانس کشور، پیرحسین کولیوند در اختتامیه سومین جشنواره کشوری جلوگیری از سوانح و حوادث، اضافه کرد: به منظور کاهش تصادفات در ۳۰ کیلومتری شهرها پایگاه های اورژانس تا ۹۵ درصد افزایش پیدا کرده است.
او افزود: قبل از کرونا برای کاهش حوادث جاده ای همکاری بین بخشی خوبی میان سازمان اورزانس کشور، راهداری، نیروی انتظامی، سازمان هلال احمر و دیگر سازمان های مرتبط و البته رادیو سلامت انجام شد، که بسیار تأثیر گذار بود.
کولیوند اظهار داشت: کاهش تصادفات جاده ای از مطالبات مردمی است و در این راستا سازمان اورژانس کشور علاوه بر افزایش و ارتقاء پایگاه ها، منابع انسانی خویش را هم افزایش داده است.
رئیس سازمان اورژانس کشور در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به اینکه نیروهای اورژانس همه ایثارگر هستند، اظهار داشت: بیشتر از ۱۵ ماه است که نیروهای ما بیشتر از ۲۴ ساعت کار می کنند و کمتر زمانی برای استراحت دارند.
کولیوند بدون اشاره به آمار تصافات اضافه کرد: سال قبل آمار تصادفات کم بود اما متاسفانه سالجاری میزان تصادفات و مرگ و میر و مصدومان به دلیل مسافرت های نوروزی افزایش قابل ملاحظه ای داشت.


1400/02/13
19:25:21
5.0 / 5
966
تگهای خبر: سلامت , كرونا
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۳
سلامت