یك هزار و ۱۴۵ نفر در اورژانس كشور استخدام می شوند

یك هزار و ۱۴۵ نفر در اورژانس كشور استخدام می شوند

رئیس سازمان اورژانس كشور با اعلان اینكه تعداد عملیات های اورژانس برای انتقال بیماران كرونا حدود دو برابر شده است، اظهار داشت: یك هزار و 145 سهمیه به اورژانس پیش بیمارستانی اختصاص داده شده كه پس از آزمون به جمع تكنسین های كشور اضافه می شوند.


به گزارش چهارشنبه شب سازمان اورژانس کشور، پیرحسین کولیوند درباره استخدام نیرو در سازمان اورژانس کشور، اضافه کرد: در مورد استخدام ها از هفت هزار پرسنل جدیدی که مقرر است در وزارت بهداشت استخدام شود، ۱۱۴۵ سهمیه به اورژانس پیش بیمارستانی اختصاص داده شده که پس از آزمون به جمع تکنسین های کشور اضافه می شوند.
او اظهار داشت: جبران کمبود نیروی انسانی را در قالب استخدام دنبال می نماییم. بسیاری از نیروها در قالب شرکتی کار می کنند و وضعیت مناسبی ندارند. اورژانس ۱۱۵ از اساسی ترین وظایف حاکمیتی است و تلاش می نماییم وضعیت شغلی این نیروها را بهتر نماییم.
رئیس سازمان اورژانس کشور، اضافه کرد: در ۹ ماه گذشته کمترین پاداش و پرداختی ها به فوریت های پزشکی پرداخت شده است. با وجود پیگیری وزیر بهداشت به جهت اینکه بودجه ای برای اورژانس و پاداش کووید به همکاران پرداخت گردد، هنوز هیچ مبلغی بعنوان پاداش کووید یا عنوان مشابه به این نیروها پرداخت نشده است.


1399/08/28
23:51:58
5.0 / 5
809
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۲
سلامت