رئیس دانشگاه علوم پزشكی اصفهان؛

اجرای ناقص طرح نسخه الكترونیك صدمه زاست

اجرای ناقص طرح نسخه الكترونیك صدمه زاست

رئیس دانشگاه علوم پزشکی اصفهان اظهار داشت: اجرای ناقص طرح نسخه الکترونیک، سبب خواهد شد تا اعتماد مردم به سیستم درمانی از بین برود.به گزارش سلامت به نقل از مهر، طاهره چنگیز، در جلسه وبینار با مسئولین بیمارستان های استان که به صورت مشترک با بیمه سلامت برگزار شد، اضافه کرد: همکاری صمیمانه ای در این شرایط سخت صورت گرفته و آمادگی لازم هست تا مسائل و مشکلات پیش رو مرتفع شود.
وی افزود: بر مبنای قانون برنامه ششم و قانون بودجه سال جاری کلیه مراکز درمانی مکلف به اجرای نسخه الکترونیک شده اند که در این شرایط با همت مضاعف و همکاری شایسته همانند سابق مراکز درمانی جهت تحقق این مهم گام بردارند.
رئیس دانشگاه علوم پزشکی اصفهان اظهار داشت: از لحاظ تأمین سخت افزار مورد نیاز طرح نسخه الکترونیک با همکاری بیمه سلامت در دانشگاه علوم پزشکی در دستور کار قرار گرفته است.
چنگیز اظهار داشت: از مهم ترین دغدغه های مراکز درمانی میتوان به استفاده همکاران مراکز درمانی از پنل مشترک سازمان های بیمه گر، امضا الکترونیک پزشکان، ارتباط HIS بیمارستان ها با سامانه نسخه الکترونیک، کاربرپسند شدن سامانه و تجهیز مراکز به سخت افزار مورد نیاز اشاره نمود.

1400/03/27
11:15:34
5.0 / 5
807
تگهای خبر: بیمار , بیمارستان , بیمه , پزشك
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۳
لینک دوستان سلامت
سلامت