در پاسخ به مهر مطرح شد؛

تولید ۱۵ مستند و فیلم كوتاه با موضوع شهدای سلامت توسط بنیاد شهید

تولید ۱۵ مستند و فیلم كوتاه با موضوع شهدای سلامت توسط بنیاد شهید

به گزارش سلامت معاون فرهنگی و آموزشی بنیاد شهید اظهار داشت: تا حالا 10 مستند و 5 فیلم کوتاه با موضوع شهدای سلامت توسط بنیاد شهید تولید و در رسانه ملی نمایش داده شده است.به گزارش سلامت به نقل از مهر، سردار یعقوب سلیمانی معاون فرهنگی و آموزشی بنیاد شهید در نشست خبری با اصحاب رسانه در پاسخ به سوال خبرنگار مهر، درباب برنامه های فرهنگی این سازمان برای شهدای سلامت خصوصاً در رسانه ملی اظهار داشت: شهدای سلامت همیشه در تمامی برنامه ها و سیاست های بنیاد شهید مورد توجه قرار گرفتند، در همین راستا نیز بمنظور ایجاد فرهنگ ایثار و شهادت نسبت به این عزیزان با تعامل رسانه ملی تولیداتی را دراین زمینه داشته ایم و امسال این تولیدات و کنگره ها ادامه خواهد داشت.
وی توضیح داد: سال ۹۹، ۱۰ مستند و ۵ فیلم کوتاه با موضوع شهدای سلامت توسط بنیاد شهید تولید و در شبکه های سیما پخش گردید.
سلیمانی اشاره کرد: هم اکنون از ظرفیت ۱۲ شبکه سیما برای پخش مستندهای بنیاد شهید با این مساله استفاده شده و همیشه در حال تولید محصولات فرهنگی تازه ترین دراین زمینه هستیم.
معاون فرهنگی و آموزشی بنیاد شهید گفت: تیزر ۱۲۰ ثانیه ای ویژه شهدای سلامت بیش از ۱۰۰ بار در شبکه امید پخش شده و برنامه هایی نظیر تکریم پرستاران و شهدای سلامت در سال ۹۹ انجام و امسال ادامه پیدا خواهدنمود.
وی اضافه کرد: بعلاوه مستند آقانوری در مورد یکی از متخصصین شاخص کشور توسط بنیاد شهید در حال تهیه است و نخستین نماهنگ فصل عاشقی با موضوع شهدای سلامت در شبکه های سیما به نمایش درآمده است.
سلیمانی در آخر اشاره کرد: یکی از ابعاد تکریم این عزیزان دیدار با خانواده های آنهاست که ریاست بنیاد شهید این امر را در برنامه های خود گنجانده است.


منبع:

1400/02/29
23:19:01
5.0 / 5
1011
تگهای خبر: آموزش , تولید , سلامت , متخصص
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۲
سلامت