درمقایسه با نوروز سال گذشته؛

كولیوند: تصادفات جاده ای در نوروز امسال افزایش شایان توجهی داشت

كولیوند: تصادفات جاده ای در نوروز امسال افزایش شایان توجهی داشت

رئیس اورژانس کشور با اشاره به اینکه متاسفانه نوروز سال جاری میزان تصادفات و مرگ و میر و مصدومان به سبب مسافرت افزایش شایان توجهی داشت، اظهار داشت: کاهش تصادفات جاده ای از مطالبات مردمی است.


به گزارش شنبه شب ایرنا از سازمان اورژانس کشور، پیرحسین کولیوند در اختتامیه سومین جشنواره کشوری پیش گیری از سوانح و حوادث، اضافه کرد: بمنظور کاهش تصادفات در ۳۰ کیلومتری شهرها پایگاه های اورژانس تا ۹۵ درصد بالا رفته است.
او افزود: قبل از کرونا برای کاهش حوادث جاده ای همکاری بین بخشی خوبی میان سازمان اورزانس کشور، راهداری، نیروی انتظامی، سازمان هلال احمر و دیگر سازمان های مرتبط و البته رادیو سلامت انجام شد، که بسیار تاثیر گذار بود.
کولیوند اظهار داشت: کاهش تصادفات جاده ای از مطالبات مردمی است و در این راستا سازمان اورژانس کشور علاوه بر افزایش و ارتقاء پایگاه ها، منابع انسانی خودرا نیز افزایش داده است.
رئیس سازمان اورژانس کشور در بخش دیگری از سخنان خود با اعلان اینکه نیروهای اورژانس همه ایثارگر هستند، اظهار داشت: بیش از ۱۵ ماه است که نیروهای ما بیش از ۲۴ ساعت کار می کنند و کمتر زمانی برای استراحت دارند.
کولیوند بدون اشاره به آمار تصافات اضافه کرد: سال قبل آمار تصادفات کم بود اما متاسفانه سال جاری میزان تصادفات و مرگ و میر و مصدومان به سبب مسافرت های نوروزی افزایش شایان توجهی داشت.


1400/02/09
21:32:19
5.0 / 5
935
تگهای خبر: سلامت , كرونا
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۱
سلامت