معاون درمان وزارت بهداشت:

ثبت نام كاركنان بخش های پاراكلینیكی برای واكسن كرونا

ثبت نام كاركنان بخش های پاراكلینیكی برای واكسن كرونا

معاون درمان وزارت بهداشت، از کارکنان آزمایشگاه ها، رادیولوژی، مراکز طب هسته ای و سایر بخش های پاراکلینیک در سامانه نیازسنجی تامین واکسن کرونا ثبت نام کنند.


به گزارش سلامت به نقل از مهر، قاسم جان بابایی، در نامه ای خطاب به رئیس کل سازمان نظام پزشکی خواهان ثبت نام کارکنان آزمایشگاه ها، رادیولوژی ها، مراکز طب هسته ای و سایر بخش های پاراکلینیک در سامانه نیازسنجی تامین و تلقیح واکسن کووید ۱۹ نظام پزشکی شد. در قسمتی از این نامه آمده است: در امتداد ضرورت محافظت و ایمن سازی مدافعان سلامت و با توجه به اهمیت خدمات باارزش کارکنان بخش های پاراکلینیک و مخاطراتی که بطور مستقیم این همکاران را تهدید می کند، خواهشمند است دستور فرمائید در نیازسنجی جهت تامین و تلقیح واکسن کووید ۱۹؛ گروه کارکنان آزمایشگاه؛ رادیولوژی ها؛ مراکز طب هسته ای و سایر بخش های پاراکلینیک در اولویت قرار گرفته و امکان ثبت نام کارکنان در سایت معرفی شده آن سازمان توسط مسئولین فنی پروانه دار میسر گردد.

ثبت نام واکسن کرونا

معاون درمان وزارت بهداشت، از کارکنان آزمایشگاه ها، رادیولوژی، مراکز طب هسته ای و سایر بخش های پاراکلینیک در سامانه نیازسنجی تامین واکسن کرونا ثبت نام کنند. این سامانه در سایت وزارت بهداشت قرار گرفته است.


منبع:

1400/01/10
11:31:33
5.0 / 5
1081
تگهای خبر: واكسن , كرونا , پزشكی , خدمات
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۳
لینک دوستان سلامت
سلامت