حوادث در رابطه با چهارشنبه آخر سال تا حالا ۲۵ مصدوم داشته است

حوادث در رابطه با چهارشنبه آخر سال تا حالا ۲۵ مصدوم داشته است

سخنگوی سازمان اورژانس کشور اعلام نمود: حوادث در رابطه با چهارشنبه آخر سال تا ساعت 14 امروز سه شنبه 25 مصدوم در سراسر کشور برجای گذاشته است.


مجتبی خالدی روز سه شنبه در گفت و گو با خبرنگار اجتماعی ایرنا با بیان این خبر اضافه کرد: این مرکز با ارائه گزارش شماره یک حوادث در رابطه با چهارشنبه آخر سال تا ساعت ۱۴، کل مصدومین را ۲۵ نفر، درمان و ترخیص ۱۳ نفر، نقص عضو سه نفر، لطمه به چشم ۲ نفر و سوختگی را هشت نفر اعلام نمود.
بر طبق این گزارش بیشترین مصدوم در استان های تهران با هشت نفر، آذربایجان شرقی با ۶ نفر و مرکزی با چهار نفر بوده اند.
سخنگوی سازمان اورژانس کشور به تمامی مردم سفارش کرد در صورت مواجهه با فردی که گرفتار سوختگی شده، ضمن حفظ خونسردی خود، محل سوختگی را با آب سرد شستشو داده و مصدوم را هرچه زودتر به مرکز درمانی منتقل کنند و یا با شماره تلفن ۱۱۵تماس بگیرند یا در صورت بروز هرگونه حریق و حادثه خونسردی خودرا حفظ نموده و سریعا با تلفن ۱۲۵ آتش نشانی تماس بگیرند.
ارائه خدمات اورژانس پیش بیمارستانی در سوانح عمدی و غیر عمدی، حوادث غیر مترقبه و فوریت های پزشکی در هنگام بروز بیماریهای نوپدید، جدید و بلایای طبیعی و انسان ساخت برای آحاد مردم یا هر ملیت و تابعیتی از وظایف و ماموریت های اصلی سازمان اورژانس کشور است.


1399/12/27
21:41:42
0.0 / 5
682
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۱
لینک دوستان سلامت
سلامت