از سوی سازمان تداركات پزشكی:

اعلام ساعت كار داروخانه های هلال احمر در تعطیلات نوروز ۱۴۰۰

اعلام ساعت كار داروخانه های هلال احمر در تعطیلات نوروز ۱۴۰۰

سلامت: سازمان تدارکات پزشکی ساعات فعالیت داروخانه مرکزی هلال احمر، مرکزی شماره 2 (تهرانپارس) و جزیره کیش در تعطیلات نوروز 1400 را اعلام نمود.به گزارش سلامت به نقل از مهر، ساعات کاری داروخانه های تحت پوشش سازمان شامل داروخانه مرکزی هلال احمر، مرکزی شماره ۲ (تهرانپارس) و جزیره کیش در تعطیلات نوروز ۱۴۰۰ به شرح زیر اعلام گردید.
داروخانه مرکزی هلال احمر در ۲۹ و ۳۰ اسفند ماه ۱۳۹۹ به سبب انبارگردانی تعطیل می باشد. داروخانه در روزهای تعطیلات نوروز از ساعت ۸ بامداد الی ۱۳ دایر خواهد بود و در ایام غیر تعطیل ایام نوروز از ساعت ۸ بامداد الی ۳۰/۱۶ ارائه خدمت خواهدنمود.
بر اساس این گزارش، داروخانه مرکزی شماره ۲ (تهرانپارس) در ۲۹ اسفندماه ۱۳۹۹ به سبب انبارگردانی تعطیل و در ایام غیر تعطیل از ساعت ۸ بامداد الی ۱۳ فعال خواهد بود.
داروخانه جزیره کیش نیز در ۲۹ اسفند به سبب انبارگردانی تعطیلست و در ایام غیر تعطیل در دو نوبت بامداد و عصر از ساعت ۳۰/۸ بامداد الی ۱۴ و ۱۷ الی ۲۱ خدمات عرضه خواهد کرد. همین طور در ایام تعطیل ۹ و ۱۲ فروردین ۱۴۰۰ از ساعت ۹ بامداد الی ۱۴ دایر خواهد بود.
بنابراین گزارش، نمایندگان بیمه مستمر در سازمان تدارکات پزشکی همچون بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، سلامت، آتیه سازان و بیمه دی در روزهای غیر تعطیل نوروز از ساعت ۸ بامداد الی ۱۳ نسبت به تأیید نسخ بیماران اقدام می کنند و در روزهای تعطیل نوروز تأیید نسخ بوسیله شعب مربوطه صورت خواهد گرفت.
شایان ذکر است نماینده بیمه دی مستقر در سازمان در ایام تعطیل ۳ الی ۵ فروردین ۱۴۰۰ از ساعت ۸ بامداد الی ۱۳ نسبت به تأیید نسخ بیماران اقدام خواهدنمود.
واحد فروش تجهیزات پزشکی نیز برای ارائه خدمات به بیماران و مراجعین در ایام غیر تعطیل ایام نوروز از ساعت ۳۰/۷ بامداد الی ۳۰/۱۶ فعالیت خواهدنمود.
طبق این گزارش، خدمات بعد از فروش دستگاه های دیالیز در سراسر کشور بوسیله واحد تکنودیالیز در روزهای نوروز به جز روز اول و سیزدهم فروردین به بخش های دیالیز مراکز درمانی و بیمارستان ها ارائه خواهد شد.
داروخانه مرکزی هلال احمر در تهران، خیابان طالقانی، داروخانه مرکزی شماره ۲ (تهرانپارس) در خیابان جشنواره و داروخانه جزیره کیش در خیابان سنایی واقع شده است و هموطنان عزیز می توانند برای دریافت اطلاعات دارویی با تلفن ۴۱۶۵۱ تماس حاصل کنند.


منبع:

1399/12/26
20:21:25
0.0 / 5
839
تگهای خبر: بیمار , بیمارستان , بیمه , پزشك
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۳
سلامت