سخنگوی سازمان اورژانس كشور:

تیم های حوزه سلامت در حال خدمت به لطمه دیدگان از سیل هستند

تیم های حوزه سلامت در حال خدمت به لطمه دیدگان از سیل هستند

به گزارش سلامت سخنگوی سازمان اورژانس کشور اعلام نمود: تیم های حوزه سلامت در حال ارزیابی و ارائه خدمات به لطمه دیدگان از سیل و آبگرفتگی 24 ساعت گذشته در استان های کرمان، فارس، بوشهر و هرمزگان هستند.


مجتبی خالدی روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار اجتماعی ایرنا با ارائه گزارش تجمیعی از خدمات رسانی نیروهای اورژانس ۱۱۵ در سیل و آبگرفتگی ۲۴ ساعت گذشته گفت: خوشبختانه برمبنای داده های ثبت شده دانشگاه های علوم پزشکی تا حالا هیچ نوع خساراتی به زیرساخت های حوزه سلامت وارد نشده است.
وی توضیح داد: طبق آخرین اطلاعات ارزیابی شده دریافتی سیل و آبگرفتگی در استان های کرمان، فارس، بوشهر و هرمزگان ۲ نفر مصدوم اعزامی (یک نفر بوشهر و یک نفر هرمزگان) داشته است و متأسفانه هفت نفر هم در استان های (پنج نفر هرمزگان و ۲ نفر بوشهر) بر جای گذاشته است.
سخنگوی سازمان اورژانس کشور افزود: در ۲۴ ساعت گذشته تیم های حوزه سلامت در حال ارزیابی و ارائه خدمات به لطمه دیدگان می باشند.
ارائه خدمات اورژانس پیش بیمارستانی در سوانح عمدی و غیر عمدی، حوادث غیر مترقبه و فوریت های پزشکی در هنگام بروز بیماریهای نوپدید، جدید و بلایای طبیعی و انسان ساخت برای آحاد مردم یا هر ملیت و تابعیتی از وظایف و ماموریت های اصلی سازمان اورژانس کشور است.
منبع:

1399/09/25
12:26:02
5.0 / 5
760
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۴
سلامت