مركز پاسخگویی به بیماران كرونائی در محل سازمان اورژانس كشور افتتاح شد

مركز پاسخگویی به بیماران كرونائی در محل سازمان اورژانس كشور افتتاح شد

سلامت: پیرحسین كولیوند رئیس سازمان اورژانس كشور از راه اندازی مركز پاسخگویی به بیماران كرونائی در محل این سازمان آگاهی داد.


به گزارش شنبه شب ایرنا از سازمان اورژانس کشور، کولیوند با اعلان اینکه اورژانس کشور با نیروهای خود این روزها در خط مقدم مبارزه با ویروس کرونا حضور دارند، به مردم اطمینان داد نیروهای اورژانس تا آخرین لحظه و در کمترین زمان امدادرسان تمام هموطنان خواهند بود.
ایشان سپس از راه اندازی مرکز پاسخگویی به بیماران کرونائی در محل سازمان اورژانس کشور آگاهی داد و اضافه کرد: هدف از راه اندازی این مرکز این بود تا در اسرع وقت پاسخگوی سئوالات و امداد رسانی تخصصی به هموطنان باشیم.
کولیوند اظهار داشت: هموطنان گرامی با تماس به شماره ۱۱۵ (بدون نیاز به پیش شماره) می توانند با انتخاب مرکز پاسخگویی کرونا مشاوره و یا خدمت مورد نیاز خودرا از اورژانس درخواست کنند.
رئیس سازمان اورژانس کشور توضیح داد: راه اندازی این مرکز پاسخگویی در امتداد عمل به سفارشات رهبر معظم انقلاب در خصوص خدمت رسانی به ملت شهید پرور ایران درباب ویروس منحوس کرونا و وظیفه ذاتی سازمان اورژانس کشور در امتداد سرعت در خدمت رسانی و اعتلای سطح پیشگیری و بهبود بیماران درگیر ویروس کرونا می باشد.منبع:

1399/09/11
13:27:26
5.0 / 5
973
تگهای خبر: بیمار , ویروس
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۳
لینک دوستان سلامت
سلامت