مركز پاسخگویی به بیماران كرونایی در محل سازمان اورژانس كشور افتتاح شد

مركز پاسخگویی به بیماران كرونایی در محل سازمان اورژانس كشور افتتاح شد

به گزارش سلامت پیرحسین كولیوند رئیس سازمان اورژانس كشور از طریق اندازی مركز پاسخگویی به بیماران كرونایی در محل این سازمان اطلاع داد.


به گزارش شنبه شب ایرنا از سازمان اورژانس کشور، کولیوند با اشاره به اینکه اورژانس کشور با نیروهای خود این روزها در خط مقدم مبارزه با ویروس کرونا حضور دارند، به مردم اطمینان داد نیروهای اورژانس تا آخرین لحظه و در کمترین زمان امدادرسان تمام هموطنان خواهند بود.
ایشان در ادامه از طریق اندازی مرکز پاسخگویی به بیماران کرونایی در محل سازمان اورژانس کشور اطلاع داد و اضافه کرد: هدف از تاسیس این مرکز این بود تا در اسرع وقت پاسخگوی سئوالات و امداد رسانی تخصصی به هموطنان باشیم.
کولیوند اظهار داشت: هموطنان گرامی با تماس به شماره ۱۱۵ (بدون احتیاج به پیش شماره) می توانند با انتخاب مرکز پاسخگویی کرونا مشاوره و یا خدمت مورد نیاز خویش را از اورژانس درخواست کنند.
رئیس سازمان اورژانس کشور توضیح داد: راه اندازی این مرکز پاسخگویی در جهت عمل به سفارشات رهبر معظم انقلاب در خصوص خدمت رسانی به ملت شهید پرور ایران درمورد ویروس منحوس کرونا و وظیفه ذاتی سازمان اورژانس کشور در جهت سرعت در خدمت رسانی و اعتلای سطح پیشگیری و بهبود بیماران درگیر ویروس کرونا می باشد.


1399/08/27
13:00:55
5.0 / 5
1068
تگهای خبر: بیمار , ویروس
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۳
سلامت