دستیار ویژه رییس سازمان انرژی اتمی:

اورژانس سوختگی و پرتویی اراك بهمن ماه ۹۹ پیش راه اندازی می شود

اورژانس سوختگی و پرتویی اراك بهمن ماه ۹۹ پیش راه اندازی می شود

به گزارش سلامت دستیار ویژه سازمان انرژی اتمی از پیش راه اندازی پروژه سه هزار متری اورژانس سوختگی و پرتویی شهر اراك در بهمن ماه سالجاری اطلاع داد.به گزارش سلامت به نقل از مهر، به نقل از دانشگاه علوم پزشکی اراک، علی اصغر ️زارعان ظهر روز چهارشنبه در حاشیه بازدید از پروژه در حال راه اندازی اورژانس پرتویی و سوختگی اراک اظهار نمود: این پروژه در ۲ شیفت با تلاش شبانه روزی همکاران در حال انجام می باشد تا بخش ساختمانی آن زودتر به پایان برسد و تحویل داده شود.
دستیار ویژه رئیس سازمان انرژی اتمی اضافه کرد: این مرکز هم با توان دانشگاه علوم پزشکی اراک تجهیز می شود و در موعد مقرر به بهره برداری می رسد.
زارعان عنوان کرد: تلاش تمامی دست اندرکاران با عنایت به شرایط خیلی سخت و بحران کرونا در این پروژه قابل تقدیر و سپاس است و امیدواریم با تدبیری که در بنیه مدیریتی استان مرکزی وجود دارد، در زمان مقرر و با استانداردهای خاص و ویژه دانشگاه علوم پزشکی اراک ضمن عرضه خدمت به مردم استان مرکزی، برای استان های همجوار هم قابل استفاده باشد.
معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه علوم پزشکی اراک هم در حاشیه این بازدید اظهار نمود: نیاز مردم به تخت های سوختگی در شهر اراک کاملاً محسوس بود و امیدواریم با بهره برداری از این پروژه این نیاز برطرف شود.
سعید رضا سلطانی عنوان کرد: پروژه سه هزار متری اورژانس سوختگی و پرتویی شهر اراک به همت سازمان انرژی اتمی و کمک مالی سازمان بعنوان کارفرما و دانشگاه علوم پزشکی بعنوان بهره بردار، در حال انجام و پیگیری است و به یاری خداوند تا بهمن ماه افتتاح می شود.


منبع:

1399/08/09
23:39:44
5.0 / 5
904
تگهای خبر: استاندارد , پزشك , پزشكی
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۱
سلامت