كمبود نیروی انسانی در اورژانس كشور به زودی رفع خواهد شد

كمبود نیروی انسانی در اورژانس كشور به زودی رفع خواهد شد

به گزارش سلامت رئیس مركز توسعه مدیریت و تحول اداری وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشكی اظهار داشت: برای استخدام تكنسین فوریت های پزشكی تمام تلاشمان را خواهیم كرد و كمبود نیروی انسانی در اورژانس كشور به زودی رفع خواهد شد.


به گزارش سلامت به نقل از ایرنا از روابط عمومی سازمان اورژانس کشور؛ این مطلب را محمد رضا ملکی روز چهارشنبه در دیدار و گفت و گو با پیرحسین کولیوند رئیس سازمان اورژانس کشور بیان کرد.
در این دیدار که در محل سازمان اورژانس کشور برگزار شد، رئیس مرکز توسعه مدیریت و تحول اداری وزارت بهداشت، خدمات سازمان اورژانس کشور به هموطنان را باارزش خواند و اظهار داشت: عرصه خدمت عرصه دشواری می باشد و یکی از دغدغه های ما کمبود نیروی انسانی در اورژانس پیش بیمارستانی است.
وی اضافه کرد: برای استخدام تکنسین فوریت های پزشکی تمام تلاشمان را خواهیم کرد و کمبود نیروی انسانی در اورژانس کشور به زودی رفع خواهد شد.
کولیوند در این دیدار ضمن تقدیر از حمایت دکتر ملکی در جهت رفع کمبود نیروی انسانی در اورژانس کشور اظهار داشت: رفع کمبود نیروی انسانی خیلی از فشار ها را از روی تکنسین های عملیاتی کم خواهدنمود.
وی ادامه داد: تیم عملیات ویژه سازمان اورژانس کشور در اورژانس تهران بزرگ ترین تیم عملیات ویژه در کشور است که علاوه بر اینکه در خدمات فوریت های پزشکی به هموطنان ارائه می کنند، دوره های ویژه را گذرانده و در زمان بحران نیز بدون آن که به چرخه عملیات صدمه ای برسد از چرخه خارج شده به محل حادثه اعزام می شوند.
رئیس سازمان اورژانس کشور با تاکید بر اینکه ۲۵ درصد از ماموریت های اورژانس کشور در تهران انجام می شود، افزود: نیرو های اورژانس تهران در مواقع بحران بعنوان نخستین نفرات به تمام نقاط کشور جهت امدادرسانی اعزام می شوند و بدین جهت باید جذب نیرو در اورژانس تهران در اولویت قرار گیرد.منبع:

1399/06/25
23:35:52
5.0 / 5
1036
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۵
لینک دوستان سلامت
سلامت