وضعیت خوب حجاج ایرانی در عربستان

وضعیت خوب حجاج ایرانی در عربستان

سلامت: رییس مرکز پزشکی حج و زیارت هلال احمر از وضعیت مطلوب سلامتی زوار ایرانی در مکه مکرمه آگاهی دادبه گزارش سلامت به نقل از ایسنا، سیدعلی مرعشی درباره ی آخرین اقدامات انجام شده از طرف مرکز پزشکی حج و زیارت جمعیت هلال احمر در روزهای حج امسال اظهار داشت: خوشبختانه روز گذشته داروهای ارسال شده از ایران از گمرک مدینه منوره مرخص شد و شب گذشته این محموله در مکه مکرمه تخلیه شده و به بیمارستان هلال احمر ایران در مکه رسیده است.

وی با اعلان اینکه هم اکنون روند درمان زوار بیمار، سرعت خوبی دارد، اظهار داشت: وضعیت کلی سلامت زوار ایرانی در عربستان مطلوب است و شرایط از نظر سلامتی زوار هم در وضعیت خوبی قرار دارد.

رئیس مرکز پزشکی حج و زیارت هلال احمر درباره ی این که در حال حاضر چه تعداد از زوار در مکه تحت درمان قرار دارند، اظهارکرد: آمارهای ما حاکی از این است که هم اکنون ۱۰ زائر در مکه بستری هستند که که پنج نفر از آنها گرفتار دچار شکستگی استخوان ران شده اند.

مرعشی در همین راستا به زوار خانه خدا سفارش کرد که سفارش ها و نکات ایمنی را در استفاده از پله های برقی رعایت نمایند. همین طور هنگام عبور از روی سنگ هایی که بتازگی شسته شده و همچنان خیس است، دقت بیشتری داشته باشند.
1403/03/12
10:49:27
5.0 / 5
117
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۱
سلامت