پیام وزیر بهداشت در آستانه روز جهانی قدس:

فلسطین پشتوانه ای به وسعت دلهای حق جویان دارد

فلسطین پشتوانه ای به وسعت دلهای حق جویان دارد

سلامت: وزیر بهداشت درمان و آموزش پزشکی در آستانه روز جهانی قدس در پیامی، روز قدس را نماد اتحاد جهان اسلام، استکبار ستیزی و مبارزه با دروغ بزرگی به نام اسرائیل توصیف کرد و از خانواده بزرگ سلامت خواست تا با حضور حماسی، یکپارچه و پرشکوه در راهپیمایی عظیم فردا و سر دادن فریاد ظلم ‎ستیزی بر سر رژیم غاصب صهیونیستی و نظام استکبار، همگام با آحاد ملت روزه دار ایران در تقدیر خون شهدای گرانقدر انتفاضه و مقاومت شرکت جویند و به جهانیان اعلام دارند که فلسطین پشتوانه ای به وسعت دلهای حق جویان دارد و آرمان آزادی قدس شریف به زودی محقق می گردد.


به گزارش سلامت به نقل از ایسنا، در متن پیام وزیر بهداشت آمده است: بیش از چهار دهه از نام گذاری آخرین جمعه ماه مبارک رمضان به نام «روز جهانی قدس» از طرف بنیان گذار فقید جمهوری اسلامی حضرت امام خمینی (ره) می گذرد؛ روزی که بر تارک جهان اسلام به نماد استکبار ستیزی و مبارزه با دروغ بزرگی به نام «اسرائیل» بدل شده است و حضور در راهپیمایی سیاسی عبادی آن نشان از دفاع از قبله اول مسلمانان و قلب جهان اسلام دارد. در سال های گذشته به برکت روشنگری نظام جمهوری اسلامی و با هدایت رهبر حکیم و فرزانه انقلاب اسلامی و ملت سلحشور و مبارز، مساله فلسطین و قدس شریف به با اهمیت ترین دغدغه جهان اسلام مبدّل گردیده است.
در روز قدس امسال نیز فریاد مظلومیت ملت فلسطین و حقیقت آن چه در سرزمین فلسطین می گذرد، بیش از هر زمان دیگر از زبان صدها میلیون انسان عدالت طلب و آزادیخواه در سراسر دنیا طنین انداز و رهایی فلسطین به عنوان مسأله اول جهان اسلام، مطالبه خواهد شد.
حماسه حضور در روز قدس امسال خصوصاً از این جهت اهمیت دارد که در ماههای اخیر، رژیم منحوس و منفور صهیونیستی افزون بر حمله به مناطق مسکونی و کشتار بی رحمانه مردم مظلوم غزه، از سر عجز و استیصال، با حمله به بیمارستان ها و مراکز آموزشی، سبوعیت خودرا به نهایت رسانده و دل های مسلمانان و حق طلبان جهان را از کینه، نفرت، جزع و انتقام سرشار کرده است؛ جنایاتی که هویت حقیقی مستکبران عالم را به عنوان حامیان اصلی این رژیم به خوبی آشکار کرد و کوس رسوایی مجامع مدعی حقوق بشر غربی را به صدا درآورد.
جنایت سبوعانه اخیر رژیم اشغالگر قدس در حمله تروریستی به ساختمان کنسولگری جمهوری اسلامی ایران در دمشق و به شهادت رساندن سرداران رشید و مستشاران ایرانی نیز بار دیگر ددمنشی و انسان ستیزی این رژیم را در معرض دید جهانیان قرار داد و حال آن که چنین جنایاتی نه فقط سبب نجات رژیم صهیونیستی از شکست حتمی در غزه نخواهد بود، بلکه به نابودی این غده سرطانی شتابی دوچندان خواهد بخشید.
وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی جمهوری اسلامی، ضمن پشتیبانی از آرمان الهی رهایی فلسطین و قدس شریف در مجامع جهانی سلامت و تلاش برای توسعه مناسبات منطقه ای حوزه بهداشت و درمان بر محور مقاومت اسلامی، خانواده بزرگ سلامت را به حضور حماسی، یکپارچه و پرشکوه در راهپیمایی عظیم روزجهانی قدس امسال و سر دادن فریاد ظلم‎ستیزی بر سر رژیم غاصب صهیونیستی و نظام استکبار فرا می خواند تا در اطاعت از ولی امر مسلمین جهان، حضرت آیت الله العظمی امام خامته ای ( مد ظله العالی) و همگام با آحاد ملت روزه دار ایران در تقدیر خون شهدای گرانقدر انتفاضه و مقاومت شرکت جویند و به جهانیان اعلام دارند که فلسطین پشتوانه ای به وسعت دلهای حق جویان دارد و آرمان آزادی قدس شریف به زودی محقق خواهد گردید. باشد که این فریادهای حق طلبانه، دژهای پوشالی و متزلزل استکبارگران را به لرزه درآورد و این وعده الهی را تحقق بخشد که «وَ سَیَعْلَمُ الَّذِینَ ظَلَمُوا أَیَّ مُنْقَلَبٍ یَنْقَلِبُونَ»/ کسانی که ستم کرده اند، به زودی خواهند دانست به کدام بازگشتگاه باز خواهند گشت». سوره مبارکه شعرا، آیه شریفه ۲۲۷.
منبع:

1403/01/17
15:11:31
5.0 / 5
291
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۱
سلامت