معاون درمان وزارت بهداشت:

۸ هزار تخت بیمارستانی جدید در انتظار تامین نیروی انسانی است

۸ هزار تخت بیمارستانی جدید در انتظار تامین نیروی انسانی است

به گزارش سلامت، معاون درمان وزارت بهداشت اظهار داشت: 8 هزار تخت بیمارستانی ˮ آماده به خدمت ˮ در انتظار نیروی انسانی است که به بهره برداری برسد و با اضافه شدن این تعداد تخت بیمارستانی، انقلابی در تخت های بیمارستانی اتفاق می افتد.


به گزارش سلامت به نقل از ایسنا، دکتر سعید کریمی در همایش مشترک معاونان توسعه مدیریت و منابع و درمان دانشگاه ها و دانشکده های علوم پزشکی سراسر کشور که بامداد امروز در محل بیمارستان قلب شهید رجایی برگزار گردید، اظهار داشت: بیشترین هماهنگی بین مدیران و کارشناسان وزارتی و استانی در این دوره اتفاق افتاده و همین هماهنگی ها عامل موفقیت های چشم گیر بوده است.
وی ادامه داد: در سالهای اخیر بیشترین افتتاح ها و خدمات را در وزارت بهداشت شاهد بوده ایم و این خدمات باید ادامه داشته باشد تا مردم در عرصه سلامت هیچ مشکلی نداشته باشند.
معاون درمان وزارت بهداشت افزود: مسئولین دانشگاه های علوم پزشکی، برنامه های مهم همچون پرداخت منظم کارانه، مطالبات پرسنلی و اصلاح نرم افزار مدیریت بیمارستانی(HIS) برای هماهنگی با برنامه سلامت خانواده و نظام ارجاع را در اولویت خود قرار دهند.
بنابر اعلام وزارت بهداشت، کریمی از هماهنگی و همکاری نزدیک معاونت های توسعه و درمان در دانشگاه های علوم پزشکی بمنظور ارائه خدمات درمانی شایسته و مطلوب به مردم، قدردانی نمود.1402/08/01
08:14:27
5.0 / 5
279
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۳
سلامت