نماینده مردم در مجلس:

دو رشته به دانشکده پرستاری بروجرد افزوده خواهد شد

دو رشته به دانشکده پرستاری بروجرد افزوده خواهد شد

سلامت: به گزارش سلامت، لرستان نماینده مردم بروجرد در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: دو رشته به دانشکده پرستاری شهرستان افزوده خواهد شد.


عباس گودرزی در گفت و گو با ایسنا، اظهارکرد: در سنوات اخیر پروژه ها با یک توازن و توزیع عادلانه در نقطه نقطه شهرستان سوق پیدا کرده است.
وی با اعلان اینکه این مهم موجب رضایت مندی آحاد مردم شده است، اضافه کرد: ظرف مدت ۱۴ ماه یک میلیون مترمکعب آسفالت در معابر انجام شده است.
نماینده مردم بروجرد در مجلس اشاره کرد: این در حالی بوده که در سالهای قبل حدود ۶۰ هزار مترمربع آسفالت انجام می شده است.
گودرزی افزود: پروژه های خوبی در سطح شهرستان با همکاری و همدلی درحال انجام بوده که یکی از آنها جاده باغ رضوان بوده که با همکاری راهداری، شورای شهر و شهرداری در حال انجام می باشد.
وی بیان کرد: اکنون بروجرد دارای بخش مراقبت های ویژه کودکان است و اورژانس هوایی که یک خدمت باارزش در مواقع اضطراری برای بیماران بوده در شهرستان به راه افتاده است.
نماینده مردم بروجرد در مجلس افزود: دانشکده پرستاری هم اکنون از تک رشته ای خارج شده و اکنون دارای سه رشته بوده و به زودی دو رشته مایی و فوریت های پزشکی به آن داده خواهد شد.
گودرزی اظهار داشت: این مهم مقدمه ای برای دانشکده پزشکی و دانشگاه علوم پزشکی در شهرستان بوده و این نشان میدهد با تمام مشکلاتی که وجود دارد مسیر روشن است.
وی با اعلان اینکه کارهای خوبی در سطح شهرستان در حال انجام می باشد، اضافه کرد: نهضت آبخیزداری در بروجرد راه افتاده است.1402/05/15
13:26:42
5.0 / 5
248
تگهای خبر: بیمار , پرستاری , پزشك , پزشكی
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۳
سلامت