رئیس دانشگاه علوم پزشكی تهران عنوان كرد؛

بررسی خدمات رسانی ۱۵ بیمارستان تهران در تعطیلات نوروزی

بررسی خدمات رسانی ۱۵ بیمارستان تهران در تعطیلات نوروزی

سلامت: رییس دانشگاه علوم پزشکی تهران، از 15 بیمارستان تابعه دانشگاه در تعطیلات نوروزی بازدید کرد و در جریان روند خدمات رسانی به بیماران قرار گرفت.


به گزارش سلامت به نقل از مهر، حسین قناعتی، در آخر بازدید از این بیمارستان ها در مناطق مختلف تهران، با اعلان اینکه کادر درمان دانشگاه علوم پزشکی تهران به اندازه کافی در بیمارستان ها حضور داشتند و به سبب بسته بودن بیشتر مراکز خصوصی میزان مراجعه بیماران به بخش دولتی افزایش شایان توجهی دارد، اظهار داشت: بار سنگینی بر دوش همکاران ما قرار دارد که این مسئله جای قدردانی دارد و امیدوار هستم در سال جدید نیز خدمت رسانی به مردم با قدرت و قوت بیشتری ادامه پیدا کند. وی درباره ی گفتگوی خود با همراهان بیماران، اضافه کرد: ما باید برای نحوه تعامل با مراجعه کنندگان و اطلاع رسانی بیشتر، تلاش نماییم برای اینکه در میزان رضایت مردم بسیار تأثیرگذار است. بدین سبب باید کاری نماییم تا همراه بیمار بصورت یک کد یا پیامک و یا روش های نوین دیگر از حال بیمار با خبر و از نگرانی بیرون بروند.
قناعتی با اشاره به بازدید از بیمارستان ها در تعطیلات نوروزی، اظهار داشت: با حضور مستقیم در محیط بیمارستان ها متوجه چالش های موجود و راه حل ها و ابتکارات همکاران در حل مشکلات شده و در کنار اطلاعاتی که سیستم های نظارتی به ما می دهند حمایت بهتر و کامل تری از بیمارستان ها صورت خواهد گرفت. وی اظهار امیدواری کرد در سال ۱۴۰۲ بیمارستان کودکان حکیم به بهره برداری نهایی برسد و چند پروژه عمرانی دیگر در بیمارستان ها تکمیل شود.

1402/01/06
14:11:25
5.0 / 5
368
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۱
لینک دوستان سلامت
سلامت