معاون سازمان اورژانس كشور عنوان كرد؛

فعالیت 3 هزار پایگاه اورژانس در کشور

فعالیت 3 هزار پایگاه اورژانس در کشور

سلامت: به گزارش سلامت، معاون سازمان اورژانس کشور با اشاره به اینکه سه هزار پایگاه اورژانس و ۵۲ پایگاه هوایی در سطح کشور وجود دارد، اظهار داشت: ۲۴ هزار کارشناس و پرستار در این پایگاه ها مشغول عرضه خدمات هستند.به گزارش سلامت به نقل از مهر، حسن نوری ساری پس از ظهر شنبه در حاشیه جلسه قدردانی و تجلیل از کارکنان نمونه اورژانس ۱۱۵ شاهرود به میزبانی این مرکز ضمن بیان این که دوره کارشناسی فوریت های پزشکی به راه افتاده است، اظهار داشت: این دوره ۲۵ نفر ظرفیت دارد که تا تکمیل آن پنج نفر باقی مانده است.
وی با اشاره به اینکه تابحال ۲۰ نفر برای دوره کارشناسی فوریت های پزشکی ثبت نام کردند، اضافه کرد: هدف از تاسیس این دوره ها افزایش مهارت و دانش کارکنان اورژانس است که در نهایت به عرضه باکیفیت خدمات در صحنه حوادث منتهی خواهد شد.
معاون آموزش همگانی، مهارتی و اعتباربخشی سازمان اورژانس با اشاره به اینکه دانشجویان کارشناسی پیوسته فوریت های پزشکی از بهمن ماه پذیرش می شوند، اظهار داشت: مهم ترین برنامه سازمان هم آموزش و افزایش آگاهی کارکنان است که این مهم با برگزاری دوره ها در دست اقدام قرار دارد.
نوری ساری با اشاره به اینکه سه هزار پایگاه اورژانس و ۵۲ پایگاه هوایی در سطح کشور وجود دارد، افزود: ۲۴ هزار کارشناس و پرستار در این پایگاه مشغول عرضه خدمات به هموطنان خود در اقصی نقاط کشور هستند.


منبع:

1401/08/03
10:08:38
5.0 / 5
390
تگهای خبر: آموزش , پزشك , پزشكی , خدمات
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۱
سلامت