آزمایش کرونای ۱۱ نفر طی شبانه روز گذشته در استان سمنان م

آزمایش کرونای ۱۱ نفر طی شبانه روز گذشته در استان سمنان م

به گزارش سلامت ایرنا- طبق اعلام کمیته اطلاع رسانی ستاد مقابله با کرونا استان سمنان در ۲۴ ساعت گذشته از هفدهم تا هجدهم دی ۱۴۰۰ آزمایش کرونای ۱۱ نفر در استان مثبت اعلام گردید.


به گزارش سلامت به نقل از خبرگزاری ایرنا، طبق اعلام کمیته اطلاع رسانی ستاد مقابله با کرونا استان سمنان در ۲۴ ساعت گذشته از هفدهم تا هجدهم دی، یک نفر در استان به علت به مبتلا شدن به ویروس کرونا جان باخت.
برپایه گزارش کمیته اطلاع رسانی ستاد مقابله با کرونا استان سمنان در ۲۴ ساعت گذشته از هفدهم تا هجدهم دی، ۷۶ نفر مشکوک به کرونا به مراکز درمانی استان رجوع کردند که از این تعداد آزمایش کرونای ۱۱ نفر مثبت اعلام گردید.
در گزارش کمیته اطلاع رسانی ستاد مقابله با کرونا استان سمنان آمده است: از مجموع ۱۱ نفر مبتلا به کرونا در ۲۴ ساعت گذشته ۶ نفر در قرنطینه خانگی به سر می برند و پنج نفر در بیمارستان بستری شدند.
برپایه اعلام کمیته اطلاع رسانی ستاد مقابله با کرونا استان سمنان در ۲۴ ساعت گذشته (از هفدهم تا هجدهم دی ) ۱۲ بیمار مبتلا به ویروس کرونا با بهبودی نسبی از بیمارستان مرخص شدند.
به گزارش سلامت به نقل از خبرگزاری ایرنا، مرکز روابط عمومی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی اعلام نمود: ۲۶ نفر طی ۲۴ ساعت گذشته بر اثر مبتلا شدن به کرونا جان خویش را از دست دادند این درحالیست که بعد از ۶۱۴ روز، آمار شناسایی روزانه بیماران کرونایی سه رقمی شد.
به گزارش سلامت به نقل از خبرگزاری ایرنا از وزارت بهداشت، از دیروز(جمعه) تا امروز شنبه ۱۸ دیماه ۱۴۰۰ و بر مبنای معیارهای قطعی تشخیصی، ۷۰۱ بیمار جدید مبتلا به کووید۱۹ در کشور شناسایی شد که ۱۶۸ نفر از آنها بستری شدند.
بعد از ۶۱۴ روز، آمار شناسایی روزانه بیماران کرونایی، سه رقمی شد. آخرین بار ۱۴ اردیبهشت سال گذشته، موارد جدید کرونا در کشور سه رقمی و ۹۷۶ نفر بود.
استان سمنان طبق اعلام امروز سامانه ماسک وزارت بهداشت، به صورت کامل در رنگ بندی آبی کرونایی قرار گرفت.


منبع:

1400/10/18
17:14:46
5.0 / 5
559
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۱
سلامت