چهار شهرستان استان سمنان در رنگ بندی جدید کرونائی نارنجی باقی ماندند

چهار شهرستان استان سمنان در رنگ بندی جدید کرونائی نارنجی باقی ماندند

ایرنا- وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی تازه ترین رنگ بندی کرونائی را در سامانه ماسک خود اعلام نمود که تنها تغییر استان سمنان در آن تبدیل وضعیت آرادان از آبی به زرد بود و چهار شهرستان نارنجی باقی ماندند.


به گزارش سلامت به نقل از خبرگزاری ایرنا، در اعلام شامگاه جمعه سامانه ماسک، همچنان شهرستان های سمنان، شاهرود، گرمسار و دامغان در وضعیت نارنجی کرونائی باقی ماندند.
وضعیت زرد کرونائی شهرستان های مهدیشهر و سرخه نیز حفظ شد و تنها تغییر در استان سمنان تبدیل وضعیت آرادان از آبی به زرد بود.
در حال حاضر، میامی تنها شهرستان آبی استان سمنان است.
وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی اعلام نمود: در طول ۲۴ ساعت گذشته، ۱۶۵ بیمار کووید۱۹ جان خودرا از دست دادند و مجموع جان باختگان این بیماری به ۱۲۴ هزار و ۹۲۸ نفر رسید.
از روز گذشته تا امروز ۳۰ مهرماه ۱۴۰۰ و برمبنای معیارهای قطعی تشخیصی، ۱۱ هزار و ۶۴ بیمار جدید مبتلا به کووید۱۹ در کشور شناسایی شد که یک هزار و ۴۷۷ نفر از آنها بستری شدند.
۴ هزار و ۴۲۲ نفر از بیماران مبتلا به کووید۱۹ در بخش های مراقبت های ویژه بیمارستان ها تحت مراقبت قرار دارند.
تاکنون ۵۰ میلیون و ۳۷۳ هزار و ۴۸۸ نفر دُز اول واکسن کرونا و ۲۸ میلیون و ۲۹۱ هزار و ۷۷۷ نفر نیز دُز دوم را تزریق کرده اند و مجموع واکسن های تزریق شده در کشور به ۷۸ میلیون و ۶۶۵ هزار و ۲۶۵ دُز رسید.


منبع:

1400/08/01
10:47:33
5.0 / 5
584
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۱
سلامت