شهرداری:

۲۰ هزار نفر از افراد صدمه پذیر تهران ضد کرونا واکسینه شدند

۲۰ هزار نفر از افراد صدمه پذیر تهران ضد کرونا واکسینه شدند

به گزارش سلامت جانشین شهردار پایتخت در ستاد مدیریت بحران کرونای شهرداری ضمن اشاره به اجرای پویش واکسیناسیون با شعار «تهران باردیگر جان می گیرد»، اظهار داشت: تابحال ۲۰ هزار نفر از افراد صدمه پذیر این کلانشهر همچون کارگران فصلی، اتباع خارجی و معتادان کمپ ها بر ضد ویروس کرونا واکسینه شدند.


به گزارش سلامت به نقل از روابط عمومی سازمان پیشگیری و مدیریت بحران شهر تهران، علی نصیری روز سه شنبه در اولین نشست کمیته ارشد روابط عمومی ستاد مدیریت بحران کرونا شهرداری پایتخت، عنوان کرد: معتادان پاتوق ها، کودکان کار و خانواده آنان، کارتن خواب ها و حاشیه نشین ها از دیگر اقشار تحت پوشش این طرح هستند که شناسایی و توسط نیروهای واحدهای سیار واکسینه شدند و این طرح ادامه می یابد.
وی افزود: پس از اتمام واکسیناسیون، این پویش با اجرای طرح های بهداشتی و حمایتی ویژه شهروندان ادامه خواهد یافت.
نصیری با اشاره به اینکه با اجرای این پویش مردم حس خوبی نسبت به فراوانی و در دسترس بودن واکسن پیدا کرده اند، اضافه کرد: نقطه عطف این پویش تزریق واکسن به گروههای صدمه پذیر است.
به گفته وی، در ادامه این پویش برای رفاه حال شهروندان سالمند، دارای معلولیت و جانبازانی که نمی توانند از منزل بیرون بروند، طرح واکسیناسیون منزل به منزل در مرحله اول در مناطق پایین شهر و حاشیه نشین ها اجرا خواهد شد.
رییس سازمان پیشگیری و مدیریت بحران شهر تهران ضمن اشاره به برگزاری ستاد مدیریت بحران کرونا شهرداری پایتخت تصریح کرد: هدف از تشکیل این ستاد تنها امر واکسیناسیون نیست بلکه تا زمان ریشه کن شدن این بیماری به کار خود ادامه می دهد.


منبع:

1400/07/21
10:28:51
5.0 / 5
795
تگهای خبر: بهداشت , بیمار , بیماری , كرونا
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۴
لینک دوستان سلامت
سلامت