معاون وزارت بهداشت:

لرستان هنوز در معرض خطر شیوع ویروس كرونا است

لرستان هنوز در معرض خطر شیوع ویروس كرونا است

به گزارش سلامت معاون درمان وزارت بهداشت با تاكید بر اینكه لرستان هنوز در معرض خطر شیوع ویروس كرونا است، اظهار داشت: متأسفانه موارد زیادی از جوانان در بیمارستان های استان بستری هستند.به گزارش سلامت به نقل از مهر، قاسم جان بابایی امروز چهارشنبه در حاشیه ستاد مدیریت کرونا لرستان در سخنانی با اعلان اینکه لرستان جز استان هایی بوده که بیماری کرونا را خیلی خوب مدیریت کرده است، گفت: اجازه داده نشد که بحران در سیستم ما حاکم شود و عملاً تا کنون مدیریت درستی در استان صورت گرفته است.
وی، اظهار داشت: لرستان، استانی است که هنوز در معرض خطر است، در بازدیدهایی که در استان داشته ام شاهد بستری بودن بیماران جوان در مراکز درمانی بودیم.
معاون درمان وزارت بهداشت، اشاره کرد: افراد میانسال زیادی در بیمارستان ها بستر شده اند، بعضی ها متأسفانه هم بدحال هستند که البته با تلاش همکاران پزشک ما نجات پیدا خواهند کرد.
جان بابایی، اضافه کرد: واقعیت این بوده که برخی نسبت به این بیماری هنوز جدی نشده اند، ساده انگاری دارند، حتی فوت یک نفر از مردم این استان برای ما دردناک است و فوت هر انسان قابل جبران نیست، حیف است با وجود تلاش هایی که در استان از طرف مسئولان و دستگاه ها انجام می گیرد برخی از افراد با ساده انگاری نسبت به بیماری سبب لطمه زدن به خود و خانواده خود شوند.
معاون درمان وزارت بهداشت، اشاره کرد: متأسفانه موارد زیادی دیدم که جوانان در بیمارستان های استان بستری هستند، بااینکه لرستان جز استان هایی بوده که میزان بیماری خیلی بالا نیست اما جوانان و میان سالان زیادی در بیمارستان ها بستری هستند که باید با همراهی مردم هر چه زودتر بیماری در استان به نقطه صفر برسد.


منبع:

1399/04/27
12:05:43
5.0 / 5
1401
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۲
لینک دوستان سلامت
سلامت