وزیر بهداشت:

واکسیناسیون در تمامی استان ها شبانه روزی می شود

واکسیناسیون در تمامی استان ها شبانه روزی می شود

به گزارش سلامت وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی اظهار داشت: با ورود واکسن به کشور، واکسیناسیون در تمامی استان ها شبانه روزی می شود تا سرعت کار افزایش یابد.به گزارش سلامت به نقل از مهر، بامداد امروز جمعه بهرام عین اللهی وزیر بهداشت درمان و آموزش پزشکی وارد شهرستان سراب زادگاهش شد.
بازدید از مرکز آموزشی درمانی و پژوهشی امام خمینی (ره)، بازدید از بیمارستان سراب، بررسی آخرین وضعیت کرونا و روند واکسیناسیون از مهم ترین برنامه های بهرام عین اللهی در شهرستان سراب بود.
وی پس از سراب به تبریز سفر کرد و از مرکز واکسیناسیون خوابگاه گلستان تبریز و مرکز واکسیناسیون خودرویی سپاه بازدید نمود.
وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در حاشیه بازدید از مرکز واکسیناسیون خودرویی سپاه در جمع خبرنگاران اظهار داشت: برای پیشگیری از ازدحام جمعیت در مراکز واکسیناسیون علاوه بر افزایش تعداد مراکز، واکسیناسیون در تمامی استان ها شبانه روزی می شود تا سرعت کار افزایش یابد.
وی با تکیه بر این که مردم نگران تأمین واکسن کرونا نباشند، افزود: تمهیداتی برای این مورد اندیشیده شده است و دولت تمام تلاش خویش را انجام می دهد.
عین اللهی با تکیه بر این که واکسیناسیون مردم اولویت اصلی دولت می باشد، اضافه کرد: تا دهه فجر سال جاری، طرح واکسیناسیون عمومی آخر می یابد.
طبق وعده وزیر بهداشت روند واکسیناسیون از هفته آینده با افزایش ورود واکسن به کشور و همینطور با واکسیناسیون سرعت می گیرد.
عین اللهی همینطور با حضور در بیمارستان امام رضا (ع) تبریز، از بخش های دیالیز، پیوند اعضا و آی. سی. یو و بخش کرونای این مرکز آموزشی و درمانی بازدید نمود.
وی امروز عصر در ادامه برنامه سفری خود از بیمارستان کودکان زهرا مردانی آذر بازدید می کند و دیدار با امام جمعه تبریز و نشست با هیأت رئیسه دانشگاه علوم پزشکی از دیگر برنامه های سفر یک روزه وی به تبریز و آذربایجان شرقی است.


منبع:

1400/06/15
11:04:07
5.0 / 5
774
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۵
سلامت