خدمات درمانی به بیمه شدگان تأمین اجتماعی خوزستان روان تر شد

خدمات درمانی به بیمه شدگان تأمین اجتماعی خوزستان روان تر شد

مدیر درمان تأمین اجتماعی خوزستان اظهار داشت: بیمه شدگان تأمین اجتماعی خوزستان در صورت بستری در بیمارستان های دولتی و دانشگاهی از خدمات درمانی مجانی بهره مند خواهند شد.


دکتر علی ولی منش روز جمعه در گفتگو با خبرنگار ایرنا اضافه کرد: به منظور توسعه و گسترش دامنه خدمت رسانی و به منظور رضایت مندی بیمه شدگان تأمین اجتماعی و در اجرای طرح حمایت مالی ازبیمه شدگان و مستمری بگیران تأمین اجتماعی خدمات درمانی به جامعه هدف آسان تر و روان تر شده است.
وی اظهارداشت: برپایه توافقی که بین وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و سازمان تأمین اجتماعی منعقد شده، این سازمان در همه استان ها و شهرستان ها در سرتاسر کشور از راه مراکز دانشگاهی و دولتی به صورت کاملا مجانی به بیمه شدگان تأمین اجتماعی خدمات بستری ارائه می دهد.
مدیر درمان تأمین اجتماعی خوزستان اضافه کرد: در شهرهایی که تأمین اجتماعی بیمارستان ملکی ندارد بیمه شدگان تأمین اجتماعی می توانند از خدمات درمانی بیمارستان های دولتی و دانشگاهی به صورت مجانی بهره مند شوند.
ولی منش اظهار داشت: در شهرهایی که حتی تأمین اجتماعی بیمارستان ملکی هم داشته باشد بیمه شدگان بالای ۶۵ سال می توانند ازخدمات بستری مجانی بیمارستانهای دولتی و دانشگاهی استفاده کنند.
وی ادامه داد: همه خدماتِ بستریِ دارای پوشش بیمه پایه، تجهیزات پزشکی و اقلام مصرفیِ موردِ استفاده بیماران دربیمارستان های دولتی و دانشگاهی مشمول این تفاهمنامه بوده و هزینه های بیمه شدگان و مستمری بگیران بستری در بیمارستان های دولتی ودانشگاهی به صورت کامل از سوی سازمان تأمین اجتماعی پرداخت خواهد شد.
مدیر درمان تأمین اجتماعی خوزستان پاسخگو و مشتری مداربودن را اولویت کاری سازمان متبوع بیان کرد و اظهار داشت: کاهش پرداختی از جیب بیمه شدگان و دسترسی ساده و عادلانه به خدمات درمانی و ارتقای سطح رضایت مندی بیمه شدگان از اهداف راهبردی سازمان تأمین اجتماعی است.
بیشتر از نیمی از جمعیت ۴.۷میلیون نفری خوزستان زیرپوشش خدمات درمانی و بیمه ای سازمان تأمین اجتماعی بوده و کمتراز۵۰ درصد دیگر از خدمات درمانی سازمان بیمه سلامت بهره مند هستند.


1400/04/11
15:40:43
5.0 / 5
648
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۴
سلامت