گرمایش تابشی برای گرمایش استخر و گرمایش سوله

گرمایش تابشی برای گرمایش استخر و گرمایش سوله

با استفاده از سیستم گرمایشی گرماتاب، چند دقیقه پس از روشن نمودن دستگاه ها گرمایش مطلوب حداقل 50 درصد در كف سالن تامین می شود.


تامین گرمایش سوله و فضای های دیگر چون رستوران‌ها، فضاهای باز، سالن‌ها، گلخانه‌ها و مواردی از این دست همیشه حائز اهمیت بوده و این موضوع افراد را با چالش روبرو کرده است. راهکار های قدیمی گرمایش همواره با مسائل مختلفی چون راندمان پایین، مصرف بالای انرژی و عدم توانایی گرمایش مطلوب فضای باز همراه بوده است. گرمایش تابشی گرماتاب با تکنولوژی امبیراد راهکاری نوین و ایده آل برای تامین گرمایش ، گرمایش استخر و دیگر فضای های بسته و باز است که در ایران با تکنولوژی شرکت امبیراد انگلستان و توسط شرکت ایران مشعل ارایه می‌شود.

 

سیستم گرمایش گلخانه

 

با بکارگیری سیستم گرمایش تابشی در به عنوان سیستم گرمایش گلخانه ، دمای خاک از دمای هوای محیط بیشتر خواهد بود که منجر به کاهش اتلافات حرارتی و مصرف سوخت برای گرمایش گلخانه خواهد شد. که این موضوع به تأیید انجمن سازندگان گلخانه آمریکا نیز رسیده است.

متاسفانه می‌توان گفت كه در حال حاضر به منظور تأمین گرمایش بسیاری از گلخانه های كشور، از روش های گرمایش همرفتی (جابجایی هوای گرم) نظیر هیترها و دمنده‌های هوای گرم،بخاری های كارگاهی ، كوره های هوای گرم ، چهار شاخ و انواع دستگاههای ابداعی استفاده می‌شود. همگی این روش ها با توجه به انتقال انرژی گرمایی به هوا و حركت هوای گرم به سمت بالا، عمده انرژی از طریق سقف و دیواره ها اتلاف می گردد.

گرمایش استخر

پایین بودن دمای هوا در سامانه های گرمایش تابشی گرماتاب در مقایسه با سامانه های هوای گرم سبب کاهش تلفات ناشی از تعویض هوا در این سالنها می شود که با افزایش تعداد دفعات تعویض هوا، درصد کاهش تلفات در بخاری تابشی گرماتاب در مقایسه با سامانه های هوای گرم به شدت افزایش می یابد (تا حدود 80 درصد).

کاربری غیر دائم سالن های ورزشی باعث میشود که در صورت استفاده از موتورخانه مرکزی در مواقع تعطیلی سالن نیز مجبور باشیم سیستم گرمایش را روشن نگه داریم . در حالی که با استفاده از سیستم گرمایشی گرماتاب، چند دقیقه پس از روشن نمودن دستگاه ها گرمایش مطلوب حداقل 50 درصد در کف سالن تامین می شود. بدین ترتیب عدم نیاز به روشن بودن سامانه های گرمایش تابشی گرماتاب در ساعات و روزهای تعطیل، صرفه جویی چشمگیری را در مصرف سوخت استخر ها و سالن های ورزشی در مقایسه با سامانه های هوای گرم موجب خواهد شد  بایستی توجه داشت این میزان صرفه جویی در مصرف سوخت، افزون بر صرفه جویی ناشی از کاهش تلفات حرارتی در ساختمان می باشد؛ به طور کلی در سالن های ورزشی به سبب فعالیت بدنی بسیار زیاد ورزشکاران و انبوه تماشاگران نیاز به تهویه و تعویض هوای افزونتری دارند (10 – 5  بار در ساعت.)

قیمت گرماتاب

شرکت ایران مشعل برای قیمت گرماتاب شاخص های متعددی را در نظر می‌گیرد. شاخص هایی نظیر:

  • انتخاب بهترین مواد اولیه موجود در بازار
  • دقت بسیار بالا در مونتاژ
  • بالاترین دورۀ گارانتی و خدمات پس از فروش این صنعت در ایران
  • بزرگترین شبکۀ نصب و خدمات پس از فروش این صنعت در سراسر کشور
  • بهره مندی از تیم های مهندسی قبل و بعد از فروش
  • ارائه خدمات رایگان مشاوره
  • امکان سنجی و مهندسی پروژه

موارد فوق و بسیاری از خدمات و امکانات دیگر، تعیین کننده بهای تمام شده و بالطبع آن قیمت عرضۀ محصولات گرماتاب به مشتریان عزیز می باشد. از 27 نمایندگی فعال ایران مشعل در ایران با شما مشتری گرامی، حداکثر 2 ساعت فاصله است.

1400/03/19
15:58:04
5.0 / 5
1005
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۳
لینک دوستان سلامت
سلامت