معاون پرستاری وزارت بهداشت تاكید كرد؛

كادر درمان ۱۳ ماه توان فرسا را پشت سر گذاشته است

كادر درمان ۱۳ ماه توان فرسا را پشت سر گذاشته است

معاون پرستاری وزارت بهداشت با حضور در جمع کادر پرستاری بیمارستان های ضیائیان و امام حسین (ع) ضمن تبریک سال نو از کوشش های کادر بهداشت و درمان برای مدیریت بیماری کرونا قدردانی کرد.


به گزارش سلامت به نقل از مهر، مریم حضرتی، ضمن بازدید از بخش های مختلف بیمارستان های ضیائیان و امام حسین (ع) شهر تهران از تلاش و حضور فعال کادر درمان و بهداشت در یکسال گذشته خصوصاً در مدیریت کووید ۱۹ قدردانی کرد.

وی با ابراز قدردانی از زحمات تمامی ارائه دهندگان مراقبت همچون پرستاران، در جریان فرآیندهای مراقبتی، روش اجرای پروتکلهای ابلاغی وزارت بهداشت، نقاط قوت و نکات قابل ارتقا در محورهای مدیریت نیروی انسانی، تامین تجهیزات حفاظتی و راهکارهای خلاقانه مدیریت بحران در این مراکز قرار گرفت.

حضرتی ضمن گفتگو با پرستاران و بیماران، پروسه ارائه خدمات به بیماران کووید ۱۹ را مورد بررسی قرار داد و از ارائه خدمات به بیماران ابراز رضایت کرد. وی با حضور در جمع کادر پرستاری بیمارستان های ضیائیان و امام حسین (ع) ضمن تبریک سال نو و قدردانی از کوشش های کادر بهداشت و درمان اظهار داشت: تبریک و خدا قوت مرا به همه همکاران پرستارم در تمامی نوبت های کاری برسانید. مردم امروز بیش از هر زمانی قدر زحمات شما را می دانند. بطور قطع اگر کوشش های دلسوزانه و متعهدانه تیم درمانی نبود بحران کرونا به این خوبی مدیریت نمی شد. معاون پرستاری وزارت بهداشت در حاشیه این بازدید از هموطنانی که به سفر رفته اند، خواست ضمن رعایت کامل پروتکلهای بهداشتی به شکلی عمل کنند که مشکلات تازه ای را برای خودشان و کادر بهداشت و درمان که ۱۳ ماه توان فرسا را طی کردند، ایجاد نکنند.


منبع:

1400/01/09
13:34:26
5.0 / 5
663
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۲
سلامت