آتش سوزی شیرخوارگاه آمنه مهار شد كودكان در سلامت كامل

آتش سوزی شیرخوارگاه آمنه مهار شد كودكان در سلامت كامل

به گزارش سلامت رئیس مرکز اورژانس تهران از مهار آتش سوزی شیرخوارگاه آمنه پایتخت اطلاع داد و اضافه کرد: با تلاش آتش نشانان این حادثه مهار و همه کودکان و کارکنان حاضر در این شیرخوارگاه به سلامت خارج شدند.


پیمان صابریان روز چهارشنبه در اینباره به ایرنا اظهار داشت: در این حادثه یک آتش نشان مصدوم و سرپایی در محل مداوا شد.
وی اضافه کرد: تکنسین های اورژانس به همراه سه دستگاه آمبولانس و یک دستگاه اتوبوس آمبولانس تا آخر عملیات در محل حضور داشتند.
صابریان علت این آتش سوزی را در دست بررسی کارشناسان آتش نشانی اعلام و تصریح کرد: همه کودکان حاضر در این شیرخوارگاه در سلامت کامل هستند.
سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران هم در اینباره به خبرنگار ایرنا اظهار داشت: در این حادثه ماموران سه ایستگاه به محل حادثه اعزام شدند و مشاهده نمودند محل آتش سوزی در یک مرکز نگهداری کودکان شیرخوار به وسعت یک ساختمان ۲ طبقه است.
سید جلال ملکی اضافه کرد: حادثه آتش سوزی در یک اتاق واقع در طبقه اول رخ داده بود که محل نگهداری لوازم اضافی بوده و حالت انباری داشت.
وی افزود: شدت آتش زیاد نبود و کارکنان توانسته بودند جلوی حریق را قبل از رسیدن آتش نشانان بگیرند.
ملکی علت این حادثه را در دست بررسی کارشناسان آتش نشانی اعلام نمود و اظهار داشت: بنا بر گفته فرمانده عملیات این آتش سوزی جزئی بوده و بیشتر دودزدگی در محل وجود داشت.
کارشناس روابط عمومی بهزیستی استان تهران هم در مورد آتش سوزی در شیرخوارگاه آمنه عنوان کرد: آتش سوزی در انبار این شیرخوارگاه در طبقه بالا حدود ساعت هشت به وقوع پیوست و به سرعت خاموش شد.
مهدی مقاری اضافه کرد: در واقع کودکان این شیرخوارگاه در ساختمان دیگری بودند و هیچ اتفاقی برای آنها نیافتاده است.
وی افزود: متاسفانه بعضی از رسانه ها مدعی شدند که کودکان گرفتار سانحه آتش سوزی شدند که این مورد به هیچ وجه حقیقت ندارد.منبع:

1399/12/22
20:40:39
0.0 / 5
1133
تگهای خبر: خدمات , سلامت , كارشناس
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۱
لینک دوستان سلامت
سلامت