همكاری اورژانس و فدراسیون پزشكی ورزشی در عرضه خدمات به ورزشكاران

همكاری اورژانس و فدراسیون پزشكی ورزشی در عرضه خدمات به ورزشكاران

فدراسیون پزشکی ورزشی و سازمان اورژانس کشور تفاهمنامه همکاری امضاء کردند.


به گزارش سلامت به نقل از ایرنا از روابط عمومی سازمان اورژانس کشور؛ پیرحسین کولیوند رئیس سازمان اورژانس کشور قبل از ظهر امروز (شنبه) ۹ اسفندماه با حضور در فدراسیون پزشکی ورزشی با دکتر غلامرضا نوروزی دیدار و گفتگو کرد.
در این دیدار دو طرف در مورد زمینه های همکاری مشترک به بحث و تبادل نظر پرداختند و در نهایت به منظور عرضه خدمات بهینه به ورزشکاران تفاهمنامه همکاری به امضا رسید.
پیش از این غلامرضا نوروزی در چهل و دومین جلسه ستاد مقابله با کرونا در ورزش ابراز امیدواری کرد که نظارت ها بر اجرای پروتکل ها و همکاری فدراسیون های مختلف در این حوزه همچنان ادامه یابد.
وی اظهار داشت: اتخاذ تدابیر لازم از جانب ستاد ملی مقابله با کرونا و رعایت پروتکلهای بهداشتی در میان عموم مردم و همینطور جامعه ورزش در هفته های گذشته سبب کاهش چشم گیر پاندمی کرونا در سطح کشور شد و همه تلاش ها در جهت کاهش روند این بیماری است. در این میان در ورزش کشور رعایت پروتکلهای بهداشتی با عنایت به نظارتی که صورت می گیرد قابل قبول است به صورتی که دیدیم در ایام گذشته برخی فدراسیون ها همکاری بسیار خوبی در این رابطه با فدراسیون پزشکی - ورزشی داشتند.منبع:

1399/12/20
11:18:31
0.0 / 5
684
تگهای خبر: بهداشت , بیمار , بیماری , پزشك
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۳
سلامت