در كمیسیون تنظیم مقررات ارتباطات؛

تعرفه ارائه خدمات موبایل در دفاتر پیشخوان تصویب گردید

تعرفه ارائه خدمات موبایل در دفاتر پیشخوان تصویب گردید

کمیسیون تنظیم مقررات ارتباطات تعرفه ارائه خدمات موبایل در دفاتر پیشخوان خدمات دولت و دفاتر ارتباطات روستایی را تصویب کرد.


به گزارش سلامت به نقل از مهر، کمیسیون تنظیم مقررات ارتباطات در جلسه شماره ۳۱۲ خود تعرفه ارائه خدمات تلفن همراه در دفاتر پیشخوان خدمات دولت را تصویب کرد. در این مصوبه سقف تعرفه ارائه خدمات تلفن همراه در دفاتر پیشخوان خدمات دولت، دفاتر ارتباطات و فناوری اطلاعات روستایی و دفاتر فروش و خدمات حضوری دارندگان پروانه ارائه خدمات موبایل، تعیین شده است.

مطابق این مصوبه دارندگان پروانه ارائه خدمات تلفن همراه موظف می باشند مطابق این جدول به غیر از ردیف های ۹ و ۱۵، سایر خدمات را روی کلیه سامانه های فروش خود همچون بسترهای کد خدمات دستوری، پیامک، اپلیکیشن و پورتال به صورت آنلاین و الکترونیکی و بدون دریافت هرگونه وجه شامل سهم دفاتر و دارنده پروانه، ارایه کنند. در صورتیکه ارائه خدمات مستلزم هزینه های قانونی دیگری باشد، با تأیید سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی از مشترک دریافت می شود. دفاتر پیشخوان خدمات دولت و دفاتر خدمات ICT روستایی نباید هیچ نوع تبعیضی در ارائه خدمات مربوط به دارندگان پروانه طرف قرارداد خود قائل شوند. هیچ یک از دارندگان پروانه ارائه خدمات تلفن همراه، نباید دفاتر پیشخوان را به خدمت ندادن به سایر دارندگان پروانه، مجبور کنند. دارندگان پروانه ارائه خدمات تلفن همراه موظف می باشند تعرفه های موضوع این مصوبه را در پرتال، دفاتر فروش و خدمات حضوری خود اطلاع رسانی کنند. دفاتر پیشخوان موظف می باشند تعرفه های موضوع این مصوبه را در محل دفتر و در معرض دید مشترکین نصب کند. همین طور دفاتر پیشخوان خدمات دولت و دفاتر ICT روستایی برای ارائه خدمات موضوع این مصوبه باید الزامات مصوبه قبلی کمیسیون تنظیم مقررات ارتباطات (شماره ۲۸۹) را رعایت نمایند. از تاریخ ابلاغ این مصوبه، تعرفه قبلی خدمات تلفن ثابت قابل ارائه در دفاتر پیشخوان (مصوبه ۲۰۵) از درجه اعتبار ساقط است.

1399/12/16
23:07:14
0.0 / 5
1021
تگهای خبر: خدمات , فناوری
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۱
لینک دوستان سلامت
سلامت