دعوت وزیر بهداشت از مردم برای حضور در راهپیمایی ۲۲ بهمن

مردم بار دیگر نشان می دهند که امیدوار و مصمم در راه انقلاب اسلامی ایستاده اند

مردم بار دیگر نشان می دهند که امیدوار و مصمم در راه انقلاب اسلامی ایستاده اند

به گزارش سلامت، وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در پیامی از مردم و جامعه سلامت برای حضور در راهپیمایی دعوت و تصریح کرد: مردم بزرگ ایران اسلامی همچون جامعه خدوم و فداکار سلامت کشور نشان خواهند داد که همچنان امیدوار و مصمم در راه انقلاب اسلامی ایستاده اند و بار دیگر معادلات دشمنان را تغییر داده و آنها را مجبور به تسلیم در مقابل اراده های استوار خود خواهند کرد.


به گزارش سلامت به نقل از وبدا، متن کامل پیام وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی به این شرح است:
«بسم الله الرحمن الرحیم

چهل و پنج سال پیش ملت بزرگ ایران اسلامی با شعار «استقلال، آزادی، جمهوری اسلامی» و با رهبری حضرت امام خمینی(ره)، نظام استبدادی را ساقط و ریشه های استکبار را از این کشور قلع کردند تا مسیر عزت، عدالت و پیشرفت را طی کنند.
انقلاب اسلامی در حالی به وقوع پیوست که جهان غرب به دنبال کنار زدن دین و معنویت دینی از زندگی انسان ها و صهیونیسم به دنبال تحقیر ملت های مسلمان و ایجاد نظم نوین جهانی بود. دنیای شرق هم برای به راه انداختن انقلاب های کمونیستی در کشورهای مختلف تلاش می کرد. در چنین شرایطی پیروزی انقلاب اسلامی باعث شگفتی نظریه پردازان و تحلیل گران شد و راه روشنی پیش روی آزادیخواهان جهان گشود.
طنین آوای انقلاب اسلامی در چهل و پنج سال قبل در اقصی نقاط عالم شنیده و مستضعفان امیدوار شده اند. وحدتی مثال زدنی هم در میان ملت های مسلمان در محور مقاومت به وجود آمده که در مقابل طرح های استکبار و صهیونیسم ایستاده و نگذاشته اند رویای آنها برای نیل تا فرات و نظم نوین جهانی و تجزیه کشورها همچون ایران اسلامی تعبیر شود.
اینک ۴۵ سال از روز معجزه آسای ۲۲ بهمن سال ۱۳۵۷ می گذرد. ملت ایران همان ملت، آرمانها همان آرمانها، و دشمنان ایران همان دشمنانند؛ اما آن چه تغییر کرده، قدرتمندترشدن کشور در همه عرصه ها همچون عرصه سلامت است.
مردم بزرگ ایران اسلامی همچون جامعه خدوم و فداکار سلامت کشور نشان خواهند داد که همچنان امیدوار و مصمم در راه انقلاب اسلامی ایستاده اند و بار دیگر معادلات دشمنان را تغییر داده و آنها را مجبور به تسلیم در مقابل اراده های استوار خود خواهند کرد؛ قله های عزت و پیشرفت در دسترس مردم بزرگ ایران قرار دارد و فرآیند مشارکت آگاهانه ملت در خلال مسیر به سمت این قله ها وحصول دستاوردهای ستودنی هر روز پر افتخارتر از روز گذشته رقم خواهد خورد.

دکتر بهرام عین اللهی
وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی»
منبع:

1402/11/23
08:45:42
5.0 / 5
297
تگهای خبر: آموزش , بهداشت , پزشك , پزشكی
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۲
سلامت