تا انتهای سال هفت پروژه عمرانی در تهران به بهره برداری می رسد

تا انتهای سال هفت پروژه عمرانی در تهران به بهره برداری می رسد

به گزارش سلامت، مدیرعامل سازمان مهندسی و عمران شهر تهران اظهار داشت: تا پایان امسال هفت پروژه عمرانی در سطح شهر تهران به بهره برداری می رسد.


به گزارش سلامت به نقل از ایسنا، مهدی صداقتی مدیرعامل سازمان مهندسی و عمران شهر تهران در آیین بهره برداری از تقاطع غیرهمسطح بزرگراه شهید باقری و بزرگراه شهید زین الدین با اعلان اینکه این پروژه بیست و یکمین تقاطع غیرهمسطح در این دوره از مدیریت شهری است، اظهار داشت: مطالعاتی در دوره ششم مدیریت شهری روی تقاطع های ناقص پایتخت صورت گرفت و درنهایت برای اجرای کامل ۹۸ تقاطع ناقص برنامه ریزی شد.
وی ادامه داد: با اجرای این تقاطع دو کیلومتر فاصله کم شد و اختلال ترافیکی در بزرگراه شهید باقری که در دهه ۸۰ به سبب حذف چراغ های راهنمایی به وجود آمده بود، مرتفع خواهد شد.
صداقتی با اعلان اینکه امروز دومین تقاطع این بزرگراه -پس از تقاطع بزرگراه شهید باقری- فرجام- افتتاح خواهد شد، اظهار داشت: تقاطع های دیگری نیز در سال آینده در دستور کار قرار گرفته است. تا پایان امسال هفت پروژه عمرانی در سطح شهر تهران به بهره برداری خواهد رسید.
بنابر اعلام سایت شهر، وی با بیان این که یک میلیون و ۵۱۰ هزار تن آسفالت در سطح شهر توزیع شده و از برنامه مقرر عبور کرده ایم، اشاره کرد: با تلاش مناطق ۲۲ گانه و حمایت معاونت فنی و عمرانی و معاونت مالی و اقتصاد شهری این مهم محقق شد.
مدیرعامل سازمان مهندسی و عمران شهرداری تهران با تأکید بر این که در طراحی این تقاطع شهری ابتکار خوبی صورت گرفت و برخی از املاک فریز شده دیگر نیاز به تملک پیدا نکرد، تصریح کرد: برآورد ما برای این اقدام ۱۰۰ میلیارد تومان بود و هزینه تصرف املاک صرف اجرای پروژه شد و گره ترافیکی را در این محدوده کم کرد.1402/11/12
16:39:31
5.0 / 5
259
تگهای خبر: اختلال , سایت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۲
سلامت