بازداشت عامل سرقت از بیماران و کادر درمان در یکی از بیمارستان های شمال تهران

بازداشت عامل سرقت از بیماران و کادر درمان در یکی از بیمارستان های شمال تهران

به گزارش سلامت، رئیس پلیس پیشگیری تهران بزرگ از دستگیری سارق حرفه ای که مبادرت به سرقت از بیماران و پرسنل بیمارستان کرده بود، خبرداد.به گزارش سلامت به نقل از ایسنا، سرهنگ علی قاسم پور در تشریح جزئیات این خبر اظهار داشت: روز ۲۸ آبان ماه و به دنبال وقوع چندین فقره سرقت در یکی از بیمارستان های تهران رسیدگی به مبحث و دستگیری سارق یا سارقان در دستورکار تیمی از ماموران کلانتری ۱۳۴ شهرک غرب قرار گرفت و آنان با عنایت به اظهارات شکات و مستندات موجود تحقیقات خویش را آغاز کردند.

وی با اشاره به اینکه ماموران در تحقیقات و پی جویی های انتظامی مشخصات سارق را مورد شناسایی قرار دادند، اظهار داشت: در ادامه هم هماهنگی با مقام قضایی برای دستگیری این فرد انجام شده ومجوزهای لازم در این خصوص دریافت شد. همینطور تصاویر متهم هم به واحدهای گشتی عرضه شد تا در صورت مشاهده این فرد نسبت به بازداشت وی اقدام نمایند.

رئیس پلیس پیشگیری تهران بزرگ با اشاره به اینکه جستجو برای یافتن متهم ادامه داشت، اظهار داشت: سر انجام روز گذشته ماموران درحال گشت زنی در داخل بیمارستان بودند که فردی را با همان مشخصات متهم تحت تعقیب مشاهده نمودند. در ادامه هم این فرد که درحال تردد در یکی از بخش های بیمارستان بود مشاهده شد و در عملیاتی از جانب ماموران دستگیر و به مقر انتظامی منتقل شد.

قاسم پور ضمن اشاره به انتقال متهم به کلانتری و انجام بازجویی از وی اظهارکرد: متهم در جریان بازجویی های انجام شده ضمن پذیرش جرم خود به ۱۷ فقره سرعت از کادر درمان و بیماران اعتراف کرد. همینطور در جریان بازرسی از این فرد هم اموال سرقتی به ارزش ۵۰۰ میلیون ریال که درهمان روز سرقت شده بود، کشف و ضبط شد.

رئیس پلیس پیشگیری تهران بزرگ با اشاره به اینکه هم اکنون پرونده دارای هشت شاکی است، اظهار داشت: کوشش برای یافتن دیگر شکات پرونده ادامه دارد. برای متهم هم پرونده ای تشکیل شده و این فرد به همراه شاکیان و پرونده و برای ادامه روند رسیدگی به جرم در اختیار مراجع قضایی قرار دارد.

منبع:

1402/08/30
11:11:21
5.0 / 5
237
تگهای خبر: بیمار , بیمارستان , درمان
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۲
سلامت