معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت بهداشت:

۵۱ هزار تخت بیمارستانی در کشور درحال تکمیل و بهره برداری است

۵۱ هزار تخت بیمارستانی در کشور درحال تکمیل و بهره برداری است

سلامت: معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت بهداشت تعیین تکلیف و تکمیل پروژه های نیمه تمام را از اولویت های وزارت بهداشت بیان کرد.


به گزارش سلامت به نقل از ایسنا، دکتر بهروز رحیمی در حاشیه افتتاح یک مرکز درمان ناباروری در استان فارس، توسعه خدمات حوزه ناباروری را همگام با اهداف جوانی جمعیت و در امتداد توسعه دسترسی زوجین نابارور به خدمات درمانی موردنیاز در تمامی نقاط کشور عنوان نمود و اظهار داشت: پیرو سیاست های ابلاغی مقام معظم رهبری دراین زمینه و ضرورت اجرای قانون پشتیبانی از خانواده و جوانی جمعیت، مجموعه وزارت بهداشت تحقق مبانی این قانون را در بخش های مختلف، در اولویت قرار داده است.
وی بهره برداری از مراکز درمان ناباروری را گامی در این جهت برشمرد که در تمامی نقاط کشور، با پیگیری دانشگاه های علوم پزشکی درحال پیاده سازی است.
وی اظهار امیدواری کرد توسعه این خدمت، زمینه ساز کاهش چالش های خانواده ها در حوزه درمان ناباروری و دستیابی به اهداف جوانی جمعیت کشور، به عنوان یک حرکت آینده نگرانه در راه توسعه ملی باشد.
رحیمی با اعلان اینکه مجموعه سلامت، برای ارتقای آرامش و امیدآفرینی در جامعه تلاش می کند، دغدغه و اولویت مهم خدمات این حوزه را افزایش آرامش جسمی و روحی مردم کشور دانست و اضافه کرد: از همین رو تمام تلاش خودرا برای تبدیل وضعیت کارکنان سیستم سلامت به کار گرفته ایم.
معاون وزیر بهداشت ارائه خدمات سلامت به مردم را بسیار باارزش خواند و اظهار داشت: مردم با مشاهده خدمات به سیستم سلامت بسیار امیدوار هستند و شاهد امیدآفرینی در سطح جامعه هستیم.
وی همین طور تعیین تکلیف و تکمیل پروژه های نیمه تمام در زمینه بهداشت و درمان را از اولویت های مجموعه وزارت بهداشت عنوان نمود و اظهار داشت: هم اکنون، ۵۱ هزار تخت بیمارستانی در کشور درحال تکمیل و بهره برداری است که تلاش می شود به زودی به مجموعه سلامت کشور افزوده شود.
بر طبق گزارش وبدا، رحیمی در آخر بر لزوم امیدآفرینی در جامعه و بیان دستاوردهای سیستم سلامت پس از انقلاب اسلامی اصرار کرد.1401/11/01
13:19:28
5.0 / 5
390
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۴
لینک دوستان سلامت
سلامت