نماینده مردم اهواز در مجلس:

3 بیمارستان فرسوده و قدیمی اهواز مجوز جابه جایی و ساخت گرفتند

3 بیمارستان فرسوده و قدیمی اهواز مجوز جابه جایی و ساخت گرفتند

به گزارش سلامت، نماینده مردم اهواز در مجلس اظهار داشت: ۳ بیمارستان فرسوده و قدیمی رازی، گلستان و شفای اهواز مجوز جابه جایی و ساخت جدید گرفتند.سید کریم حسینی در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار نمود: در حوزه سلامت خوزستان با حمایت مجلس یازدهم و اقدامات انقلابی دولت سیزدهم گامهای مناسبی برداشته شده است.
وی اضافه کرد: در بخش سلامت پیش از مجلس یازدهم، عقب ماندگی زیادی وجود داشت که سعی شده تا بخشی از اینها برطرف شوند.
نماینده مردم اهواز، کارون، باوی و حمیدیه در مجلس بیان نمود: شهرستان های باوی و حمیدیه فاقد بیمارستان بودند که حالا بیمارستان باوی ۷۰ درصد پیشرفت فیزیکی دارد و بیمارستان ۶۴ تخت خوابی حمیدیه در آستانه آغاز به ساخت است.
وی خاطرنشان کرد: بیمارستان سینای کارون دارای مشکلات فیزیکی و درمانی بود که امکانات و تجهیزات مناسبی همچون در بخش اورژانس برای این بیمارستان تهیه شد.
حسینی افزود: ۳ بیمارستان فرسوده و قدیمی رازی، گلستان و شفای اهواز مجوز جابه جایی و ساخت جدید گرفتند که این امر می تواند شاخصهای بیمارستانی استان را ارتقا دهد.
وی با تقدیر از تلاش مدیران درمان تأمین اجتماعی خوزستان برای رفاه مردم اظهار داشت: به روی کار آمدن مدیریت جدید و تزریق مدیران جوان و با تجربه برای توسعه کار درمانی سبب نشاط و ایجاد انگیزه در کارکنان و رجوع کننده ها خواهد بود.
نماینده اهواز در مجلس میز قول مساعد داد که در جهت راه اندازی و راه اندازی کلینیک تخصصی دندانپزشکی در اهواز از هیچ کوششی دریغ نکند.
حسینی اظهار داشت: در دوره های قبل در مدیریت بخش سلامت از نیروهای متخصص استفاده نمی شد و در بخش اسناد پزشکی مشکلات زیادی داشتیم که حالا با تحرک و اقدامات جهادی تأمین اجتماعی این مسائل رفع شده است.


منبع:

1401/06/14
23:54:23
5.0 / 5
407
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۴
لینک دوستان سلامت
سلامت