عین اللهی مطرح كرد:

صرفه جویی هزاربرابری در هزینه های درمان با تقویت زیرساخت های بهداشتی

صرفه جویی هزاربرابری در هزینه های درمان با تقویت زیرساخت های بهداشتی

به گزارش سلامت، وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی اظهار داشت: تقویت زیر ساخت های بهداشتی باعث صرفه جویی هزار برابری در هزینه های درمان خواهد شد.


به گزارش سلامت به نقل از خبرگزاری ایرنا از وبدا، دکتر بهرام عین اللهی اضافه کرد: تکمیل شبکه بهداشت مورد تاکید مقام معظم رهبری است و شهرستان اسلامشهر در این حوزه مشکلات ساختاری، کمبود فضای فیزیکی و نیروی انسانی دارد که باید به سرعت برطرف شود.
وی افزود: دانشگاه علوم پزشکی تهران طرحی برای تکمیل شبکه بهداشت اسلامشهر دارد که اجرایی می شود.
وزیر بهداشت با تکیه بر اینکه جانمایی شبکه بهداشت اسلامشهر تا بازدید بعدی باید کامل شده باشد، خطاب به فرماندار اسلامشهر اظهار داشت: وزارت بهداشت آمادگی دارد در صورت تأمین زمین توسط فرمانداری، کار ساخت، توسعه و تکمیل شبکه بهداشت اسلامشهر را آغاز کند؛ چون که تقویت زیر ساخت های بهداشتی باعث صرفه جویی هزاربرابری در هزینه های درمان خواهد شد.
وی همینطور با تقدیر از مدیران پروژه بیمارستان ۴۰۰ تختخوابی اسلامشهر، از آنان خواست مطابق برنامه، کار ساخت بیمارستان و تکمیل فازهای یک و دو آنرا ادامه دهند تا مردم محروم اسلامشهر هر چه زودتر از خدمات درمانی متخصصان و پزشکان برخوردار شده و از امکانات بیمارستان استفاده نمایند.

حضور میدانی و مکرر وزیر بهداشت؛ مایه امید مردم اسلامشهر
حسین حبیبی فرماندار اسلامشهر هم در این جلسه بازدیدها و حضور میدانی وزیر بهداشت را مایه امید مردم منطقه دانست و اظهار داشت: مطابق فرمایش مقام معظم رهبری امیدی که در این دولت مردمی بوجود آمده است، نقطه قوت دولت می باشد.
مهدی شریفیان نماینده مردم تهران در مجلس هم در این جلسه با قدردانی از توجه وزیر بهداشت به اسلامشهر خواهان اجرای برنامه های رفع محرومیت بخصوص محرومیت زدایی بهداشتی و درمانی در این شهرستان شد.
در این نشست توزیع بهینه نیروی انسانی سلامت، تبدیل مراکز درمانی استیجاری به ملکی، اجرای برنامه پزشک خانواده و نظام ارجاع، رفع کمبودهای مراکز خدمات جامع سلامت و دیگر مسائل حوزه سلامت در اسلامشهر مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

1401/06/10
23:14:05
5.0 / 5
434
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۵
سلامت