جزییات ثبت نام انتقال دانشجویان شاهد و ایثارگر دانشگاه های علوم پزشکی کشور

جزییات ثبت نام انتقال دانشجویان شاهد و ایثارگر دانشگاه های علوم پزشکی کشور

سلامت: زمان ثبت نام نقل و انتقال دانشجویان شاهد و ایثارگر دانشگاه های علوم پزشکی کشور از 25 مرداد تا 10 شهریور ماه است.


به گزارش سلامت به نقل از خبرگزاری ایرنا از وبدا، غلامعلی جاودان مدیرکل امور شاهد و ایثارگر وزارت بهداشت اظهار داشت: برمبنای بخشنامه نقل و انتقال دانشجویان شاهد و ایثارگر وزارت بهداشت، حداکثر ۵ درصد سهمیه پذیرش مقاطع تحصیلی دانشگاه های علوم پزشکی (به جز مقطع دکترای تخصصی) برای نقل و انتقال دانشجویان در شروع هر سال تحصیلی اختصاص می یابد.
وی اضافه کرد: تسهیلات موضوع این بخشنامه فقط برای همسر و فرزندان شهید، آزادگان و همسر و فرزندان و جانبازان بالای ۲۵% و همسر و فرزندان آنان است.
مدیرکل ستاد شاهد و ایثارگر وزارت بهداشت اظهار داشت: دانشجویان شاهد و ایثارگر شاغل به تحصیل در دانشگاه های علوم پزشکی وابسته به وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی لازم است از تاریخ «۲۵ مرداد تا ۱۰ شهریور ماه» بوسیله سامانه انتقال نسبت به ثبت درخواست خود اقدام نمایند.
مدیرکل ستاد شاهد و ایثارگر درباب اعلام نتیجه نقل و انتقال متقاضیان اضافه کرد: درخواست متقاضیان در کمیسیون نقل و انتقالات بررسی و بطور همزمان با نتایج نقل و انتقال دانشجویان ورودی جدید مهرماه ۱۴۰۱ در «اواخر مهرماه سال جاری» بوسیله سامانه و پیامک به دانشجو اطلاع رسانی و بصورت کتبی نیز به دانشگاه مبداء و مقصد نیز اعلام می شود.
جاودان اشاره کرد: دانشجویان واجد شرایط انتقال، لازم است فقط بوسیله سامانه نقل و انتقال به آدرس http: //vsa.behdasht.gov.ir/ یا http: //shahedtransmission.behdasht.gov.ir/ اقدام و از مراجعه حضوری به دانشگاه ها و ستاد مرکزی وزارتخانه اجتناب کنند.منبع:

1401/05/20
12:23:50
5.0 / 5
450
تگهای خبر: آموزش , بهداشت , پزشك , پزشكی
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۳
لینک دوستان سلامت
سلامت