رییس هیات امنای صرفه جویی ارزی در معالجه بیماران:

شرکت های تابعه هیات امنای صرفه جویی ارزی در معالجه بیماران ملزم به شفاف سازی شدند

شرکت های تابعه هیات امنای صرفه جویی ارزی در معالجه بیماران ملزم به شفاف سازی شدند

به گزارش سلامت رئیس هیات امنای صرفه جویی ارزی در معالجه بیماران اظهار داشت: شفاف سازی، مدیریت یکپارچه و پیگیری امور مجامع در زمینه شرکت های زیر مجموعه از برنامه های اساسی مصوب شده است که شرکتها باید با دقت کامل آنرا رعایت نمایند.


به گزارش سلامت به نقل از ایرنا، سید حسین صفوی روز چهارشنبه در جلسه مجمع هیات امنای صرفه جویی ارزی در معالجه بیماران اضافه کرد: خدماتی که توسط شرکت های تابعه هیات امنا ارائه می شود بسیار متنوع بوده، پس حفظ و ارتقای کیفیت این خدمات در کنار شفافیت فعالیت این شرکتها برای هیات امنا حائز اهمیت می باشد.
وی بیان کرد: بدین سبب یکی از برنامه های اساسی که در هیات امنای صرفه جویی ارزی در همان روزهای اول مصوب شد مربوط به شفاف سازی، مدیریت یکپارچه و پیگیری امور مجامع در زمینه شرکت های زیر مجموعه این نهاد بود پس اصول حاکمیتی برای شرکتها ایجاد و به نتایج خوبی دست یافتیم اما همچنان لازم است تا در این جهت پیگیری های بیشتری انجام گیرد تا به نقطه مطلوبی که مد نظر است، دست یابیم.
رییس هیات امنای صرفه جویی ارزی در معالجه بیماران اشاره کرد: انتظار می رود تا شرکتها برمبنای بخشنامه ابلاغی هیات امنای ارزی اقدام و چارچوب آنرا مو به مو و با دقت کامل رعایت نمایند.
مهندس صفوی با اعلان اینکه حفظ کیفیت خدمات بسیار مهم می باشد، اشاره کرد: اقدامی که شرکتها در تمامی حوزه ها باید در نظر گیرند حفظ کیفیت خدمات و ارتقاء آنها بوده که بسیار مهم شمرده می شود و جزو برنامه هایی است که حتما شرکتها باید برنامه راهبردی عملیاتی داشته باشند تا خدمات را در بالاترین سطح کیفیت حفظ و ارتقا دهند.
جلسه مجامع شرکت های تابعه هیات امنای صرفه جویی ارزی در معالجه بیماران با حضور مسئولان و مدیران این حوزه در مشهد انجام شد.
محور این جلسه حوزه های مختلف همچون اورژانس هوایی، تولید تجهیزات پزشکی یک بار مصرف، ارائه خدمات تخصصی و فوق تخصصی درمانی به بیماران در بیمارستان محب کوثر، طراحی، تولید، تهیه و توزیع فرآورده ­های تشخیص طبی، تحقیقاتی، زیست فناوری، فرآورده­ های سلولی، بافت و تجهیزات آزمایشگاهی، تولید و بهره بردای از انواع کیت­های تشخیصی طبی در مشهد است.


منبع:

1401/05/13
12:30:56
5.0 / 5
413
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۴
سلامت