وزیر بهداشت خبر داد؛

دستگاه سی تی اسکن بیمارستان فریدون شهر تامین شد

دستگاه سی تی اسکن بیمارستان فریدون شهر تامین شد

به گزارش سلامت اصفهان _ وزیر بهداشت اظهار داشت: دستگاه س تی اسکن بیمارستان فریدونشهر تامین شده و این بیمارستان نیاز به درمانگاه تخصصی و بخش دیالیز دارد که اعتبارات آن اختصاص می یابد.به گزارش سلامت به نقل از مهر، بهرام عین اللهی، وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی پنجشنبه در بیست و پنجمین سفر استانی هیأت دولت در اصفهان به عنوان نماینده رییس جمهور در شهرستان فریدن و فریدون شهر حضور دارد.
وی در حاشیه سفر خود در جمع خبرنگاران با اشاره به برنامه وزارت بهداشت برای استخدام ۲۲ هزار پرستار در سطح کشور گفت: امسال از ۱۲ هزار تخت بیمارستانی جدید بهره برداری می شود و حتما پرستاران عزیزی که در دوران کرونا مجاهدت کردند و رهبر معظم انقلاب بر تقدیر از آنها تاکید داشتند، مشمول اولویت در استخدام می شوند که پیشنهاد همکاران ما، اختصاص ۲۰ امتیاز ویژه به این عزیزان در آزمون استخدامی است.
عین اللهی درباره حضور خود در شهرستان فریدونشهر، اظهار داشت: عشایر این منطقه، زحمات فراوانی متحمل می شوند و شهرنشینان از دسترنج این عزیزان استفاده می نمایند. قسمتی از مشکلات شهرستان فریدونشهر به حوزه سلامت باز می گردد که اقدامات لازم در این خصوص انجام می شود و سایر مشکلات را به وزارتخانه ها و دستگاه های اجرائی دیگر منعکس می نماییم.
وزیر بهداشت با اعلان اینکه دستگاه سی تی اسکن بیمارستان رسول اکرم (ص) فریدونشهر تامین شده است، اظهار داشت: بیمارستان نیاز به درمانگاه تخصصی، بخش دیالیز و طرح گسترش دارد که اعتبارات آن از طرف وزارت بهداشت تامین می شود.


منبع:

1401/03/29
16:20:53
5.0 / 5
453
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۳
سلامت