به صورت همزمان؛

راه اندازی 11 طرح درمانی در شاهرود کلنگ زنی و

راه اندازی 11 طرح درمانی در شاهرود کلنگ زنی و

به گزارش سلامت رییس دانشگاه علوم پزشکی شاهرود از کلنگ زنی و افتتاح 11 طرح بهداشت و درمان در شاهرود آگاهی داد و اظهار داشت: 80 میلیارد تومان صرف این پروژه ها شده است.حسین شیبانی در گفتگو با خبرنگار مهر، از برگزاری مراسم کلنگ زنی و افتتاح همزمان ۱۱ پروژه در مجموعه علوم پزشکی شاهرود آگاهی داد و ابراز کرد: شش پروژه همزمان با حضور استاندار سمنان و دیگر مسئولان استانی و شهرستانی به بهره برداری خواهد رسید و شاهرود کلنگ زنی پنج پروژه دیگر هستیم.
وی با بین این که در مجموع به جز مرکز قلب شاهرود که از قبل امکانات و تجهیزات آن تهیه و رقم بسیار زیادی نیز صرف آن شده، برای دیگر طرح ها ۸۰ میلیارد تومان اعتبار صرف شده است، بیان کرد: افتتاح این طرح ها به ارتقای سلامت و درمان شهرستان شاهرود کمک شایانی خواهدنمود.
رئیس دانشگاه علوم پزشکی شاهرود از افتتاح مرکز بهورزی شاهرود در زمینی به مساحت سه هزار و ۵۰۰ متر مربع و زیربنای یک هزار و ۳۳۱ متر مربع با اعتبار ۳۵ میلیاردریال آگاهی داد و اظهار داشت: همراه سرای بیمارستان در ۵۷۲ متر مربع زیربنا شامل ۱۲ واحد مسکونی برای اسکان همراهان بیماران از دیگر طرح های افتتاح شده امروز با حضور مسئولان است.
شیبانی با اشاره به اینکه امروز همین طور شاهد افتتاح مرکز باز توانی قلب و ریه شاهرود با اعتبار ۱۰ میلیاردریال و در فضایی به وسعت ۱۰۰ متر مربع در بیمارستان امام حسین (ع) هستیم، اضافه کرد: اکوکاردیوگرافی مری با اعتبار پنج میلیاردریال از دیگر بخش هایی است که امروز افتتاح می شود.
وی از افتتاح مرکز جراحی محدود شفا با اعتبار ۵۰۰ میلیاردریال و همین طور کلینیک دندانپزشکی بهار با اعتبار ۱۰ میلیاردریال همین طور آزمایشگاه سلولی مولکولی بهار با اعتبار ۳۰ میلیاردریال آگاهی داد و اظهار داشت: بخش رادیوتراپی بیمارستان امام حسین (ع) شاهرود با اعتبار ۸۰ میلیاردریال امروز کلنگ زنی شد.
رئیس دانشگاه علوم پزشکی شاهرود همین طور ضمن اشاره به کلنگ زنی بخش اسکوپی، دی کلینیک، ید درمانی و ساختمان مرکزی دانشگاه، تصریح کرد: ساختمان مرکزی دانشگاه در شش طبقه با متراژ ۱۵ هزار متر مربع و زمینی به مساحت ۳۰ هزار متر مربع با پیش بینی هزینه ساخت ۳۰۰ میلیاردریال کلنگ زنی شد.


منبع:

1401/02/04
09:27:12
5.0 / 5
497
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۱
سلامت