وزیر بهداشت در گفت وگو با سلامت:

حضور دکتر مخبر در مناطق زلزله زده موجب دلگرمی مصدومان و کادر درمان شد

حضور دکتر مخبر در مناطق زلزله زده موجب دلگرمی مصدومان و کادر درمان شد

به گزارش سلامت وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی با اشاره به تاثیرات مثبت حضور معاون اول رئیس جمهور در مناطق زلزله زده استان هرمزگان، اظهار داشت: حضور دکتر مخبر در ساعات اولیه بعد از وقوع زلزله و عیادت از مصدومان موجب دلگرمی و خوشی مردم، کادر درمان و مصدومان بستری در بیمارستان شد و اثر مثبت و خوبی داشت.


دکتر بهرام عین اللهی وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در گفت و گو با خبرگزاری ایرنا، درباب سفر دکتر مخبر به استان هرمزگان و بازدید از مناطق زلزله زده، گفت: به لطف خداوند توانستیم در ساعات اولیه بعد از وقوع زلزله به همراه معاون اول رییس جمهور در محل حادثه حضور پیدا کرده و از محل حادثه و همین طور مصدومان بستری در بیمارستان شهید محمدی بازدید نماییم.
وزیر بهداشت اضافه کرد: دکتر مخبر در مسافرت به استان هرمزگان دستوراتی جهت آماده باش کادر درمانی بیمارستان شهید محمدی و مهیا کردن تخت خالی و در دسترس بودن امکانات مورد نیاز برای بستری مصدومان احتمالی صادر کردند.
وی حضور فوری معاون اول رئیس جمهور در محل وقوع زلزله را گامی مثبت در نحوه رسیدگی به مشکلات مردم کشور توصیف و از اهتمام ایشان برای رسیدگی به مردم زلزله زده قدردانی کرد.منبع:

1400/08/26
22:30:51
5.0 / 5
728
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۴
سلامت