با حكم وزیر بهداشت؛

سرپرست دانشگاه علوم پزشکی سمنان انتخاب شد

سرپرست دانشگاه علوم پزشکی سمنان انتخاب شد

سلامت: وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی طی حکمی کامران قدس را بعنوان سرپرست دانشگاه علوم پزشکی سمنان منصوب و از خدمات نوید دانایی قدردانی نمود.به گزارش سلامت به نقل از مهر، بهرام عین الهی وزیر بهداشت کابینه سیزدهم طی حکمی کامران قدس را بعنوان سرپرست جدید دانشگاه علوم پزشکی سمنان منصوب و از خدمات نوید دانایی که سال ها در این پست حضور داشت، تقدیر به عمل آورد. به نظر می آید این انتصاب بلافاصله پس از سفر هیئت دولت و وزیر بهداشت به استان سمنان و رصد مشکلات حوزه بهداشت و درمان استان صورت گرفته است.
در این سفر مشکلات بهداشت و درمان بخصوص در دامغان سبب شد تا حساسیت های بسیاری در حوزه بهداشت و درمان استان سمنان پدید بیاید حتی تصاویر اعتراض مردم دامغان در دنیا بازتاب داشت. به نظر می آید که این انتصاب با مسائل اخیر بی ارتباط نبوده باشد.
تلاش برای مقابله با بیماری کرونا همینطور اجرای چندین طرح همچون بیمارستان مهدی شهر، بخش درمان، سوختگی و… همچون اقدامات خوب دانایی در سمت ریاست دانشگاه علوم پزشکی سمنان بوده است.
توسعه عادلانه خدمات و اعتبارات، کرونا، واکسیناسیون، پروژه های نیمه تمام و کمبود اعتبارات و… همچون مهم ترین چالش های پیش روی قدس به حساب می آید. قدس، جراح و متخصص قلب و عروق بوده که دارای درجه دانشیاری در دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی سمنان است.
در حکم انتصاب قدس کلماتی مانند فساد ستیزی، عدالت محوری و استفاده از نیروهای متخصص به کار برده شده که به نظر می آید رسالت های وزارت بهداشت کابینه سیزدهم هم به حساب می آید.
استان سمنان دارای دو دانشگاه علوم پزشکی در سمنان و شاهرود است.


منبع:

1400/08/24
23:35:41
5.0 / 5
718
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۱
لینک دوستان سلامت
سلامت