واژگونی ۲ خودرو شوتی در کرمان ۲۱ مصدوم برجای گذاشت

واژگونی ۲ خودرو شوتی در کرمان ۲۱ مصدوم برجای گذاشت

به گزارش سلامت رئیس مرکز حوادث و فوریت های پزشکی دانشگاه علوم پزشکی رفسنجان از واژگونی ۲ خودرو شوتی حامل شهروندان بیگانه در ۲ حادثه جداگانه در محور رفسنجان به انار و مصدومیت ۲۱ نفر از سرنشینان این خودرو ها اطلاع داد.


محمدرضا حسینی زینلی روز پنجشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اضافه کرد: واژگونی یک دستگاه خودرو پژو در ورودی روستای امامیه شهرستان انار بعنوان حادثه نخست ساعت ۲۱ و پنج دقیقه شامگاه گذشته به مرکز اورژانس گزارش شد که تیم های امدادی بلافاصله به همراه تجهیزات لازم در محل حادثه حاضر شدند.
وی افزود: در این حادثه ۶ مرد و پنج زن مصدوم و با آمبولانس به بیمارستان علی ابن ابیطالب (ع) رفسنجان اعزام شدند.
رئیس مرکز حوادث و فوریت های پزشکی دانشگاه علوم پزشکی رفسنجان در تشریح حادثه دوم هم خاطرنشان کرد: این سانحه هم نرسیده به پل راه آهن شهر بیاض از توابع شهرستان انار در ساعت ۲۳ و ۱۶ دقیقه شامگاه گذشته اتفاق اتفاد که ۱۰ مصدوم برجای گذاشت و نیروهای اورژانس مصدومین را به بیمارستان انتقال دادند.
وی اضافه کرد: مصدومین ۲ حادثه با پنج آمبولانس به بیمارستان علی اب ابیطالب (ع) رفسنجان اعزام شدند.
به گزارش سلامت به نقل از خبرگزاری ایرنا مهرماه سال جاری هم در همین محور ارتباطی طی ۲ حادثه مشابه جداگانه در یک شب با فاصله یکی دو ساعت ۲۴ نفر مصدوم شدند.
تخلف برخی افراد و اقدام غیرقانونی در جابه جایی اتباع غیر مجاز با استفاده از خودروهایی با تعداد سرنشینان زیاد و سرعت بالا همواره در محورهای ارتباطی استان کرمان حادثه ساز بوده است.
گزارش ایرنا در باره تبعات این معضل را اینجا می توانید مطالعه کنید.
رفسنجان در ۱۰۰ کیلومتری شمال مرکز استان کرمان قرار دارد.


1400/08/20
17:07:30
5.0 / 5
612
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۵
لینک دوستان سلامت
سلامت