زالی:

شاهد اقدامات خلاقانه در اجرای طرح شهید سلیمانی بودیم

شاهد اقدامات خلاقانه در اجرای طرح شهید سلیمانی بودیم

به گزارش سلامت فرمانده ستاد عملیات مدیریت کرونا در کلان شهر تهران اظهار داشت: در روند اجرای طرح شهید سلیمانی در بحث بیماریابی، ارائه خدمات بهداشتی و مداخلات پیشگیرانه، شاهد تنوع و انجام اقدامات خلاقانه بودیم.


به گزارش سلامت به نقل از خبرگزاری ایرنا، دکتر علیرضا زالی روز سه شنبه در حاشیه افتتاح هفتمین مرکز تجمیعی واکسیناسیون کرونا در اسلامشهر، اضافه کرد: یکی از مولفه های واکسیناسیون، تجمیع مرکز تزریق است که این امر به خوبی محقق شد.
فرمانده ستاد عملیات مدیریت کرونا در کلان شهر تهران بیان داشت: در گام پنجم شاهد سرعت بخشیدن به پروسه واکسیناسیون و راه اندازی و تجمیع این مراکز هستیم.
زالی افزود: تجلی کار بین بخشی در شهرستان اسلامشهر خوب هست به جز بخش های نظارتی و لجستیک، پشتیبانی فنی بقیه بخش ها را بسیج و مردم انجام می هند.
زالی اظهار داشت: با راه اندازی این مرکز به همت ناحیه مقاومتی بسیج اسلامشهر، می توانیم با جلب مشارکت مردم برای دیگر شهرهای استان تهران الگوسازی نماییم.
وی اشاره کرد: رونق اقتصادی درون شهرهای استان تهران اهمیت دارد و واکسیناسیون عمومی می تواند رونق در چرخه اقتصاد و کسب کار بوجود آورد.
زالی افزود: امروزه سپاه تهران در طرح شهید سلیمانی نقش مهمی خصوصاً در کمک به جامعه پزشکی دارد و توفیقات و دستاورد قابل توجه اجرای این طرح سبب کاهش آمار فوتی ها در این استان شده است.

1400/06/17
12:02:18
5.0 / 5
756
تگهای خبر: بهداشت , بیمار , بیماری , پزشك
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۵
لینک دوستان سلامت
سلامت