پرسنل دریایی بندر امام خمینی واکسن کرونا دریافت نمودند

پرسنل دریایی بندر امام خمینی واکسن کرونا دریافت نمودند

سلامت: با هدف ایمن سازی دریانوردان کشور در مقابل ویروس کرونا، دریانوردان در بندر امام خمینی (ره) دوز نخست واکسن خودرا دریافت نمودند.به گزارش سلامت به نقل از کشتیرانی جمهوری اسلامی ایران، مدیرکل بنادر و دریانوردی استان خوزستان با بیان این خبر بیان داشت: برمبنای برنامه ریزی به عمل آمده و با همکاری شبکه بهداشت و درمان منطقه، پروسه واکسیناسیون دریانوردان در مجتمع بندری امام خمینی (ره) بصورت گروهی شروع شد.
دریس در ادامه اضافه کرد: در جریان این برنامه واکسیناسیون شماری از افسران و راهنمایان کشتی ها در مجتمع بندری امام خمینی (ره) بدون لحاظ شرایط سنی و بر حسب ضرورت شغلی بمنظور ایمن سازی آنان در مقابل خطرات آلودگی به ویروس کرونا هنگام مواجهه با کشتی های ورودی از نقاط مختلف جهان دوز نخست واکسن خودرا دریافت نمودند.
یادآور می شود مرکز HSE اداره کل بنادر و دریانوردی استان خوزستان برمبنای توافق بین وزارت بهداشت و درمان و سازمان بنادر و دریانوردی در حوزه واکسیناسیون دریانوردان، با ارسال لیست اسامی شاغلین در بخش های دریایی مجتمع بندری امام خمینی تمهیدات لازم برای اولویت بخشی به آنان را فراهم می آورد.
وی اشاره کرد: برمبنای برنامه ریزی مذکور، واکسیناسیون کارکنان بخش دریایی خصوصاً دریانوردان شاغل در شناورهای خدماتی در اولویت قرار گرفته و به تدریج بر تعداد دریانوردان واکسینه شده افزوده می شود.


منبع:

1400/05/18
23:51:23
5.0 / 5
840
تگهای خبر: بهداشت , خدمات , درمان , كرونا
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۵
سلامت