قدردانی وزیر بهداشت از رئیس و اعضای ستاد طرح سلامت نوروزی ۱۴۰۰

قدردانی وزیر بهداشت از رئیس و اعضای ستاد طرح سلامت نوروزی ۱۴۰۰

به گزارش سلامت وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی از رئیس ستاد طرح سلامت نوروزی ۱۴۰۰ و همه اعضای عرضه دهنده خدمات این طرح قدردانی کرد.


به گزارش روز دوشنبه ایرنا از سازمان اورژانس کشور، پیرو دستور سعید نمکی وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در جهت نمایندگی تام الاختیار پیرحسن کولیوند رئیس سازمان اورژانس کشور در طرح سلامت نوروزی، بلافاصله جلسه هماهنگی عرضه خدمات در این طرح با رعایت خط مشی ابلاغی وزیر بهداشت در ارتباط با رعایت شیوه نامه های بهداشتی در شرایط شیوع بیماری کووید ۱۹ با حضور همه اعضای عرضه دهنده خدمات برگزار شد.
در این جلسه ضمن تقسیم کار و تشکیل دبیرخانه طرح سلامت نوروزی در مرکز هدایت عملیات و بحران وزارت بهداشت به منظور مدیریت و یکپارچگی در عرضه خدمات، برگزاری استودیو اورژانس برای عرضه برنامه های تلویزیونی روزانه در دو نوبت در شبکه سلامت برای ایجاد ارتباط دوطرفه فی درخلال مردم و دبیرخانه طرح سلامت نوروزی در دستور کار قرار گرفت.
طرح سلامت نوروزی ۱۴۰۰ در چارچوب ۳۳۰۰ پایگاه زمینی، ۴۸ پایگاه اورژانس هوایی، ۳۳۰ موتورلانس، ۶۵ دستگاه اتوبوس آمبولانس و ۵ واحد اورژانس دریایی به جهت خدمت رسانی به هموطنان و با همکاری کلیه مراکز درمانی، کارشناسان بهداشت، سازمان انتقال خون و سازمان غذا و دارو از ۲۵ اسفند ۹۹ تا ۱۴ فروردین ۱۴۰۰ اجرا شد.
عرضه خدمات اورژانس پیش بیمارستانی در سوانح عمدی و غیرعمدی، حوادث غیرمترقبه و فوریت های پزشکی در هنگام بروز بیماری های نوپدید، جدید و بلایای طبیعی و انسان ساخت برای آحاد مردم یا هر ملیت و تابعیتی از وظایف و مأموریت های اصلی سازمان اورژانس کشور است.
منبع:

1400/02/03
13:00:47
5.0 / 5
695
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۱
لینک دوستان سلامت
سلامت