رئیس پارك علم و فناوری كردستان:

استارتاپ ویکند حوزه سلامت در کردستان برگزار می گردد

استارتاپ ویکند حوزه سلامت در کردستان برگزار می گردد

به گزارش سلامت، سنندج_ رئیس پارک علم و فناوری کردستان اظهار داشت: استارتاپ ویکند حوزه سلامت (آخر هفته با شرکتهای نوآفرین حوزه سلامت) در مجتمع نوآوری نور پارک علم و فناوری کردستان برگزار می گردد.به گزارش سلامت به نقل از مهر، بابک سوری عصر یکشنبه در جمع خبرنگاران سنندج اظهار نمود: استارتاپ ویکند حوزه سلامت از ۲۴ تا ۲۶ آبان ماه در مجتمع نوآوری نور پارک علم و فناوری کردستان واقع در محوطه دانشگاه پیام نور برگزار می شود.
وی اضافه کرد: پارک علم و فناوری با همکاری دانشگاه علوم پزشکی، دانشگاه کردستان و کمیته تحقیقات و فناوری دانشجویی علوم پزشکی، استارتاپ ویکند حوزه سلامت برگزار می نماید.
سوری خاطرنشان کرد: استارتاپ ویکند یک گردهمایی آموزشی و تجربی برای صاحبان ایده، فناوران و نوآوران است تا در جریان آن بتوانند ایده های خویش را با یکدیگر در میان گذاشته و در معرض قضاوت داوران قرار دهند.
رئیس پارک علم و فناوری کردستان در مورد محورهای برگزاری استارتاپ ویکند حوزه سلامت، اظهار داشت: پزشکی شخصی، سلامت الکترونیک، محصولات آرایشی و بهداشتی، تجهیزات سلامت و بیومدیکال و فرآورده های بیولوژیکی، محورهای این رویداد خواهد بود.
سوری رویدادهای استارتاپی را در یافتن راهکارهای نوآورانه و فناورانه مهم خواند و اظهار داشت: در این رویداد سه روزه، گروهی از نوآوران، فن آوران، دانشجویان و فارغ التحصیلان دانشگاهی، توسعه دهندگان، علاقه مندان به راه اندازی شرکت نوپا و صاحبان ایده با هم جمع می شوند و تیم هایی می سازند تا یک شرکت نوپای جدید راه اندازی و نمونه اولیه ای از کار خویش را ارائه نمایند و در انتها روز سوم، نتیجه کار خویش را به داوران مسابقه عرضه کنند.
وی به جوایز در نظر گرفته شده برای برگزیدگان این رویداد پرداخت و خاطرنشان کرد: برای تیم اول ۱۰۰ میلیون ریال جایزه نقدی، تیم دوم ۷۰ میلیون ریال، تیم سوم ۵۰ میلیون ریال جایزه نقدی و اعطای گرنت خدماتی مشاوره، آموزش و منتورینگ از پارک علم و فناوری کردستان به سه تیم برتر این استارتاپ ویکند جوایز در نظر گرفته شده است.
استارتاپ ویکند (آخر هفته با شرکتهای نوآفرین) رویدادی کارگاهی آموزشی- تجربی است که طی ۵۴ ساعت (۲ روز) در یک آخر هفته تشکیل می شود و چند هدف همچون شبیه سازی محیط کسب و کار و چالش های راه اندازی و کار کردن در محیط های استارتاپی، شبکه سازی بین افراد و مربیان و جامعه پویای هر منطقه، آموزش اصول اولیه و ادبیات این حوزه، آشنا سازی اولیه با ایجاد تیم و کار تیمی و تقسیم وظایف و انواع عرضه و تمرکز بر اجرا و اعتبارسنجی و در کل ایجاد نگرشی صحیح و نوین به کارآفرینی را دنبال می کند.

1402/08/23
14:14:31
5.0 / 5
259
تگهای خبر: آموزش , بهداشت , پزشك , پزشكی
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۱
لینک دوستان سلامت
سلامت