استاندار مركزی:

تجهیز بیمارستان آیت الله خوانساری یک اولویت در استان مرکزی است

تجهیز بیمارستان آیت الله خوانساری یک اولویت در استان مرکزی است

به گزارش سلامت استاندار مرکزی اظهار داشت: بیمارستان آیت الله خوانساری به مانند نگین در میان مراکز درمانی کشور می درخشد و تجهیز این بیمارستان یک اولویت در استان مرکزی است.به گزارش سلامت به نقل از مهر، سید علی آقازاده ظهر یکشنبه در آئین بهره برداری از دستگاه شتاب دهنده بیمارستان آیت الله خوانساری اراک عنوان کرد: پیک پنجم کرونا را در استان مرکزی با تلاش کادر درمان و همکاری مردم پشت سر گذاشته ایم و در طول یک هفته اخیر موارد ابتلاء، بستری و فوتی حدود ۲۰ درصد کم شده است که این امر نویدبخش گذر از پیک پنجم است.
وی افزود: استان مرکزی از نظر رعایت پروتکلهای بهداشتی، جزو سه تا چهار استان برتر کشور شمرده می شود و با این همکاری با پایین ترین میزان خسارت پیک را پشت سر گذاشته ایم.
استاندار مرکزی اشاره کرد: در امر واکسیناسیون کرونا استان مرکزی عملکرد مطلوب و قابل قبولی داشته است و یکی از شش استان برتر کشور در امر واکسیناسیون محسوب می شود.
آقازاده با اشاره به بهره برداری از دستگاه شتاب دهنده در بیمارستان آیت الله خوانساری اراک بیان کرد: مسلماً نگهداری از این دستگاه ۱۱۰ میلیارد تومانی بسیار اهمیت دارد و لازم است که به درستی از این تجهیزات استفاده گردد.
استاندار مرکزی در آخر بیان کرد: بیمارستان آیت الله خوانساری به مانند نگین در میان مراکز درمانی کشور می درخشد و در کنار خدمات رسانی به مردم استان، به استانهای دیگر نیز خدمات رسانی می کند و با راه اندازی این شتاب دهنده، خدمات آن بیشتر و کیفی تر می شود.


منبع:

1400/06/30
18:27:13
5.0 / 5
810
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۳
لینک دوستان سلامت
سلامت