پوتین از ادامه تحریم های غرب با وجود کرونا در ایران انتقاد نمود

پوتین از ادامه تحریم های غرب با وجود کرونا در ایران انتقاد نمود

به گزارش سلامت ولادیمیر پوتین رییس جمهوری روسیه با انتقاد از سیاست های تحریمی غرب مقابل تهران، اظهار داشت: ایران به سبب همه گیری کرونا نیاز به کمک دارد اما غرب محدودیت های اعمال شده در مورد ایران کشور را لغو نمی نماید.


به گزارش سلامت به نقل از خبرگزاری ایرنا، پوتین روز جمعه در نشست عمومی مجمع اقتصادی شرق در بندر ولادی واستوک در خاور دور روسیه اظهار داشت: ایران امروز در ارتباط با همه گیری کرونا نیاز به کمک دارد اما غرب محدودیت های اعمال شده در مورد این کشور را لغو نمی کند.
وی اضافه کرد: در باره ایران من اکنون نمی خواهم به مسائل سیاسی بپردازم اما این کشور نیاز به کمک دارد اما هیچیک از تحریم ها در مورد آن کشور را لغو نمی کنند.
رئیس جمهوری روسیه با انتقاد از سیاست های غرب در مورد ایران و تحریم این کشور اظهار داشت: حتی بحث و گفت و گو هم در این مورد نمی کنند.
پوتین با اعلان اینکه در مورد کشورهای دیگر صحبت نمی کنم، اظهار داشت: بعنوان مثال ونزوئلا را درنظر بگیرید، اگر مسائل سیاسی را کنار بگذاریم، مسائل انسانی باید مورد توجه قرار گیرد.

به گزارش سلامت به نقل از خبرگزاری ایرنا از مسکو مجمع اقتصادی شرقی (EEF) از دوم تا چهارم سپتامبر ( ۱۱ تا ۱۳ شهریور) در محوطه دانشگاه فدرال شرق دور در ولادیوستوک درحال برگزاری است.

رئیس جمهور روسیه بارها به خاطر اعمال تحریم های یکجانبه مقابل ایران از غرب انتقاد و بر تداوم حمایت های این کشور از مواضع تهران در مجامع بین المللی تاکید کرده است.

منبع:

1400/06/12
17:20:31
5.0 / 5
897
تگهای خبر: كرونا
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۳
سلامت